Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nit tegyek hogy tuleljem mert...

Nit tegyek hogy tuleljem mert nem birom mar sokaig hogy a ferjem elhagy?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok keszulve es az idegosszeomlas hataran alok. Ket kisgyerekkel maradtam egyedul es keptelen vagyok lenyugodni. Belefogok betegedni vagy belehalni. Ideges vagyok sirhatnekom van de mar azt sem tudok, csak van egy belso feszultseg egy remeges egy gyomorideg!!! Mit csinaljak hogy megnyugdojak, hogy elfogadjam a ferjemnek nem szamit a csaladja a ket csodalatos lanya es kilep az eletunkbol???? Menjek orvoshoz o ad majd valami nyugtatot??? Segitsetek mert belehalok!!!

2017. júl. 8. 04:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
6%
Ird le privátba a full sztorit!
2017. júl. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Vagy ide hogy többet tudjunk segiteni
2017. júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
64%
Szakításba még nem halt bele senki.Ha elhagyott,akkor nem szeret gondolom.Aki meg nem szeret,az meg hadd menjen.Másik nő van a dologban ?
2017. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%

Minden kapcsolat / házasság 2!! Emberen múlik.

2 ember kell ahhoz, hogy jó legyen és ahhoz is hogy rossz. Szerintem nézz magadba hogy vajon mit ronthattál el és lassacskán dolgozd fel, hogy Ő neki ez ennyi volt. Nem a 2 gyerektől válik el csak Tőled. Emiatt legalább nem kell aggódnod mert Őket távolabbról is tudja szeretni.

2017. júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom, derült égből villámcsapás, nem volt előjele, hogy válni akar. Ezért most kétségbe vagy esve, félsz a jövőtől.

Valóban nem egyszerű helyzet, de se belebetegedni, se belehalni nem fogsz.

Először is gondold végig, hogy milyen problémákat jelent, hogy egyedül maradtál, és ezeket egyenként hogy tudod megoldani.

Gyermekfelügyeletet kell átgondolni, anyagilag átszervezni, stb. Ezek most rémisztően nagy problémák, de nem megoldhatatlanok. Ne hagyd, hogy a férjed teljes mértékben kihúzza magát ezekből, elvégre csak ti váltok el: a lányoknak az apja marad. Ugyanúgy kutya kötelessége gondoskodni róluk, mint eddig! Ezt a legjobb az első perctől így kezelni, mert ha az első hónapokban játszod a mártírt, ő pedig éli világát, és feléjük se néz, akkor az úgy marad.

Beszéld meg vele, hogy neked most időre és támogatásra van szükséged, hogy talpra állj. Ez neki is érdeke, de legfőképpen a gyerekeiteknek. Úgyhogy nyugodtan kérj tőle segítséget bármiben.


Próbáljatok meg nem gyűlölködve válni, mert a gyerekek miatt kénytelenek vagytok együttműködni. És később te is bánni fogod, ha nem tudtad megőrizni a méltóságodat.


Ami még ilyenkor óhatatlanul felmerül, az a magánytól való félelem.

Beszélj a családoddal, barátokkal, kollégákkal. Meg fognak hallgatni, támogatnak, amiben tudnak. Néha már az is segít, ha ki tudod magad panaszkodni, vagy van kivel együtt szídni ezt a drága embert.


Tovább kell lépned, de egyelőre új kapcsolatba kezdeni nem tanácsos. Idővel magadra találsz, kiegyensúlyozott leszel, és érezni fogod, hogy mikor jön el az ideje, hogy új kapcsolatba tudj lépni. A legtöbb nő válás után, egy-két gyerekkel simán talál párt, tehát ettől nem kell tartanod, legfőképpen nem kell rágörcsölni.


A lányaid is elvesztik az apjukat, őket támogatnod kell. Miattuk és értük talpon fogsz maradni. Ha azt látják, hogy veszed az akadályokat, nem a világ omlott össze, csak apu már nem lakik otthon, akkor ők is könnyebben veszik. Lehet előttük sírni, lehet együtt sírni. De kiborulni nem! A problémákkal és a kételyekkel se terheld őket. Inkább írd ki ide. :)


Rengeteg elvált anya van, elég ha körbenézel. Mindenki túléli. Nyugi, te is. Csak el kell hinned, hogy menni fog.

2017. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Ne aggódj minden jobb lesz idővel! Engem egyik napról a másikra dobott a Férjem egy másik nő miatt.. Azt hittem meghalok annyira fájt. 2gyermekkel maradtam egyedül... Tenyleg csak azt tudom mondani h idővel jobb lesz. Ne lássák a gyerekek h ossze omlasz. Es a "férjednek" se mutasd ezt ki.. Légy erős!!!! Tarts ki mert muszály a gyerekekért!!!
2017. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
25%
Igen, menjél orvoshoz! Ő tud segíteni! A gyerekeknek egészséges anyára van szükségük még sokáig! Vigyázz magadra!
2017. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
52%

Azokkal ne foglalkozz, akik osztják az észt, hogy két ember ront el egy házasságot, meg nézz magadba, hogy hol hibáztál.

Baromság.

Egy jó házassághoz valóban két ember együttes munkája kell. Elég, ha az egyik fél nem hajlandó semmit tenni a hazasságért, hogy rossz legyen.

Ez ugyanaz, mint amikor valakit ver a férje, és jön a duma, hogy biztosan megérdemelted, mit csináltál/nem csináltál, hogy megütött.

Semmit, csak a pasi egy agresszív állat.

A hűtlenség ugyanez. Nem hibáztál semmit, csak a férjed egy hűtlen, xar alak. Ennyi.


Ezeket a bántó megjegyzéseket nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod. Van most épp elég bajod ezek nélkül is.

Azt szerintem mindenféle elmélkedés nélkül is tudja az ember, mit kellett volna másképp. Ezért is baromság, hogy "nézz magadba". Lehet, hogy a másiknak az se jó, ha kiteszed a lelked, mert akkor "unalmas vagy". Ettől az még nem hiba, hogy neki épp nem tetszik.

Válás előtt meg főleg jellemző, hogy az se jó a másiknak, ahogy levegőt veszel. Keresi az okokat, amiért "jogosan" elhagyhat.


Most ebből is tanultál, a jóból és a rosszból is. Legközelebb okosabb leszel.

Nem véletlen, hogy a második házasságok sikeresebbek.

2017. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
46%

Először is nagy levegő, és nyugi. Ha neked úgy könnyebb, irass fel valami enyhe nyugtatót, de ne vidd túlzásba a szedést. Elvégre ott a 2 gyönyörű lányod, már csak miattuk is össze kell kapnod magad. Szervezz nekik programokat, vidd el őket sétálni, fagyizni, ha van rá kereted. Valószínüleg anyagilag leszel földhözvágva egy darabig, de majd megszokod a kevesebb bevételt. Remélem dolgozol. Úgy könnyebb. Ha nem mindenképpen keress munkát. Ha váltok, akkor ha lehet a férjed adja be a keresetet. Úgy tudom, hogy akkor ő fizeti egyedül az illetéket, valami 12 ezer forint körül van. Ha közös megegyezéssel megy, akkor feleződik az összeg.

Mindenképpen őrizd meg a méltóságod. Ne indíts bosszúhadjáratot a férjed ellen, és neveld ellene a gyerekeket. ne is sírj utána. Most ugyan rossz, de idővel rá fogsz jönni, hogy te jártál jobban. Aki menni akar, annak segíteni kell pakolni.


Szervezz programot a lányokkal, élvezd az életet. Mosolyogj. Fel s fejjel. Ha valakivel beszélgetni akarsz, írj nyugodtam privátot. :)

2017. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos ez tényleg elég nehéz téma, nehéz segítséget adni így.

A gyerekek motiváljanak,próbáld összeszedni magad legalább előttük. Ha orvosi segítségre van szükséged sem szégyen. De én inkább pszichológushoz mennék első körben, nem pszichiáterhez..Ha rászoksz a nyugtatókra sem leszel előrébb.

Nyilván sok idő fog kelleni, talán sosem fogod tudni feldolgozni teljesen.De idővel könnyebb lesz és leszel még boldog.

A gyerekeid miatt próbálj meg az lenni, nekik is nagyon nehéz lehet,hogy apuka lelépett.

Próbálj meg sokat lenni velük+dolgozni is.Ezek is le foglalnak.

Akár új projektbe is belevághatsz(ha saját lakásod van),akkor ott kifesteni, felújítani pár dolgot..Ami a volt párodra emlékeztet azokat elzárni vagy megszabadulni tőlük.

Nekem rengeteget segített szakítás után(nem házasság volt),hogy pl a hálószobát átrendeztem .

Egy kisállat is sokat segíthetne neked és a gyerekeknek is.

2017. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!