Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kifakadt furunkulust hogy...

Kifakadt furunkulust hogy kezelte aki már megtapasztalta ezt?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapig volt ott és 2 napja kifakadt de egy hatalmas lyuk maradt a helyén. Olyan borsó nagyságú és egy nyílt lyuk ami azóta is nedvezik. Fertőtlenítem teszek oda gézlapot, hogy ne érje semmi, mert az ágyékomnál van. De elég durván néz ki tényleg egy nagy nagy lyuk
2023. ápr. 20. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyit tudsz tenni - egyszer nekem is volt -, majd idővel begyógyul.
2023. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta 2x-3x is fertőtlenítés, Betadin, Prontosan vagy Octenisept és sebkötözés azaz rendesen kötözd be. Ha otthon fekszel lehet szabadon hagyni, hogy tudjon száradni... aztán fertőtlenítés és kötözés, amíg be nem gyógyul. Ha pár nap múlva csúnyább, gennyes vagy nagyobb lesz a lyuk irány a sebészet.
2023. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg azon is gondolkodtam hogy ami alatta van az nem a húsom lenne hanem lehet még van benne? Ilyen fehér cucc.

Mert tényleg egy ilyen tályog lett ott kb

2023. ápr. 20. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet benne mélyen, igen.
2023. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!