Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Írna valaki valamit, aki már...

Írna valaki valamit, aki már megtapasztalata?

Figyelt kérdés
Most nagyon rohannom kell, de röviden annyi a bajom, h kb havonta van hüvelygombám. 4 orvosnál voltam, egyik se foglalkozik velem. Már totál ráment a lelki világom, depis vagyok, ideges emiatt és anyagilag sem bírom havonta venni a drága gyógyszereket, és nem is akarok yógyszert szedni. Kérem olyan írjon aki legyőzte már ezt a nagyon makacs gombát valahogy, mert én már kezdek megőrülni. Igényes vagyok, rendszeresen tisztálkodom, már mindent kipróbáltam, intim lemosokat, vagy csak vizzel, borotva eldobása, ülőfürdő helyett csak zuhany, stb. A baj, h havi szinten 3 max 5 alkalommal vagyok együtt a párommal (1 hét kiesik a mensi miatt) és akk is van h 1-2 van h csak 4 alkalom után de előjön a szokásos dolog :/ már a kapcsolatom is kezd rámenni, nem is bírom már tovább. Nincs kedvem a szexhez, nem akarok már gyereket sem, hiszem, így ki se tudnám hordani, hogy 2-3-4-5 hetente jön a gombás fertőzés. Orvost ne ajánljatok, elegem van belőlük... Köszönöm, ha ír valaki!

2013. júl. 17. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szinte semmi nem használ.

Vettem multigynt az viszont sokat enyhít rajta.

Úgy szoktam használni, hogy főzök jó erős kamillateát.

Befekszem a kádba és avval mosom meg, semmi intim lemosó.

És csak utána kenem be.

1 nap alatt szépen rendbe jövök.

Szóval kamillatea!!!

2013. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig orvoshoz kellene menni, csak olyanhoz, aki normális.


Nemcsak téged, hanem a párodat is kellene kezeltetni, mert a legtöbb esetben a másik fertöz vissza. (Még akkor is, ha teljesen tünetmentes!)


Menj el egy jó orvoshoz, kérj töle kórokozó-tenyészztést, meg ne csak neked, hanem a párodnak is gyógyszert, krémet.

2013. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek és nekem is hüvelygombánk volt folyton, pedig a barátomnak is írt fel folyton gyógyszert a doki, így ő is kezelve lett.

Aztán először barátnőmnél, majd fél évvel később nálam is méhszájsebet fedeztek fel. Mióta azt lefagyasztották, semmi panaszunk nincs, nem jön elő a hüvelygomba. Lehet neked is ez van, csak még nem vették észre (ami elég gáz lenne a dokikra nézve).

2013. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

engem 3 éve műtöttek méhszájsebre, mivel rendszeresen járok a problémából adódóan vizsgálatra, gondolom kiderült volna ha megint méhszájsebem lenne :/

nem tudom mi lehet a baj, ált-ban a páromnak is szednie kell, amit nekem felír az orvos. Néha van hogy cickafark teával öblögetek, az enyhít, de nem a panaszt akarom megszüntetni,elnyomni hanem a probléma forrását... amiket a dokik felirnak.. az csak elnyomja a tünetet egy kis időre :/ annyi mindent olvastam már itt is és úgy egyébként is a neten, de totál tanácstalan vagyok... :(

2013. júl. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!