Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi volt a legdurvább éhezés -...

Mi volt a legdurvább éhezés - pontosabban: Milyen tüneteket produkáltatok -, amit valaha megtapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy mennyi ideig nem ettél!!, hanem a tünetek érdekelnek.

Valamint a következőket is írjátok hozzászólásaitokban:

- milyen testalkatúak voltatok (amikor metörtént)

- férfi vagy nő vagy

- kor (amikor megtörtént)



2022. ápr. 25. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korgott a hasam és éhesnek éreztem magam.
2022. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hangosan korgott a hasam, gyengének éreztem magam, szédültem.

normál

bármilyen korban

Rendszeresen eszem. De néha vannak akadályozó tényezők és kimarad egy étkezés, és akkor nálam ezek a tünetek jelentkeznek.

2022. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szédülés, gyengeség, hányinger, korgott a hasam, fáradt voltam. Reszkettem állandóan pulcsikban voltam.

Sovány testalkatú vagyok.

16 éves

2022. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig gyomorfájdalom és durva puffadás szokott jelentkezni sokszor az éhség érzet és korgás helyett is, nem csak utána. Kortól függetlenül van néha ilyen, hogy nem veszem észre, hogy éhes vagyok vagy nem tudok időben enni. De volt olyan is, hogy szédültem és hányingerem volt, akkor is, amikor csak éppen hogy elkezdtem megéhezni. De abban az időszakban, amikor ez volt nagyon sovány voltam, felszedtem pár kilót és ez elmúlt.
2022. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!