Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 65/150/90 Nő, állandó fáradéko...

65/150/90 Nő, állandó fáradékonysággal, szédüléssel, 3-4 órai pörgős munka után lefáradva nem tudom mit tegyek, hogy az életem élhetőbb legyen. A háziorvosom csak kinevet, ha panaszkodom. 3-4 órahosszát alszom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Válts orvost!

Kellene egy nagylabor, pajzsmirigy, kortizol.

Meg többet aludni.

2023. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
65 évesen a 3-4 óra pörgős munka után ne csodálkozz ha fáradt vagy. Az alvászavar szintén lehet a korod miatt és az elégtelen alvás miatt is lehetsz fáradékony. Tudom, benne vagyok. No és kéne fogyni. Bár nem vagyok követendő példa, de az én paramétereim 60/154/43. Belefogytam az alvásproblémámba (is)
2023. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk a 150 centihez a 90 kiló is rhadt sok, már ne is haragudj.


Ne csodálkozz, hogy elfáradsz, amikor vagy 30 kilónyi túlsúlyt cipelsz magadon.


Fogyj le úgy kezdetnek, kezdj normálisan enni, sétálni, különben maholnap belehalhatsz a túlsúlyba, mert a szíved feladja.

2023. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Csodalkozol h szarul vagy 90 kilóval? Nem ide kell kérdést kiírni hanem az orvoshoz menni. Nem látod magadon h egészségtelenul kövér vagy? Ezen mit lepődsz meg? Nem is értem.
2023. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!