Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betéteket ajánlotok?

Milyen betéteket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Saját projektem, hogy kibróbáljam az összes dmben, rossmannban, müllerben kapható eü. és tisztasági betéteket. Szeretném megtalálni hogy melyik tetszik a legjobban melyik mikor jó, ezzel megkönnyítve a dolgomat mikor megvan. Van nektek esetleg ajánlásotok hogy ti melyiket használjátok, melyik a legjobb szerintetek, amit ki kellene próbálnom?

Az értelmes válaszokat előre is köszi



2023. ápr. 26. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
[link] Ez vált be. nem írrítál, nem nedves érzetű. rossmanba vettem.
2023. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztaságit nem használok.

Egészségügyiből szerintem az Always meg a Libresse a legjobb (éjszakaiakat szoktam használni). Alwaysból eddig a simát és a platinumot használtam, van itthon sensitive is de az még bontatlan

2023. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi eddig is, de még jöhetnek további ajánlások ha valakinek még van
2023. ápr. 26. 20:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a carefree tisztasági betétet szeretem, normál betétből pedig a lidl-set szoktam venni.
2023. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 qborka ***** válasza:

Tisztaságiból dm saját márkás teljesen jó


Akkor, amikor ömlik,csakis Always ZZZ.

2023. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dm (talán saját márkás) mosható betét.
2023. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
tenát viselek mert erős a menzeszem. az jó nagy vastag betét.
2023. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.

Hatos vagyok, amíg nem váltottam mosira, addig én is tenág használtam, nekem is egészen jó volt. Meg talán az egyik always betét, már nem tudom, hogy potnsoan melyik volt.

2023. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 qborka ***** válasza:

Melyik mosható betét bír sok vért? (A Jessa tuti nem). Én 15 perc alatt képes vagyok megtölteni egy M es kelyhet,ez kb 250 ml.

Érdekel tényleg, bár nekem most el fogják állítani,de lehet addig még lesz egy mensim.

2023. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9 nekem kiegészítésnek van, szóval nem tudom, hogy pontosan mennyi váladékot bír.


Egyébként a kérdező nem csupán arra kíváncsi, hogy melyiknek a legjobb a nedvszívó képessége, ugyanis hiába lennék képes magába szívni akár több decit is, ha egyszerűen kényelmetlen.

2023. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!