Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El szeretnek kezdeni gyantazni...

El szeretnek kezdeni gyantazni otthon, milyen gyantat ajanlotok?

Figyelt kérdés

Labra szeretnem, es ha valaki ert ehhez, tudna mondani olyan markat es fajtat ami jo otthoni gyantazasra?

Kozmetikushoz nem szeretnek menni, jobb szeretem a dolgaimat magamnak megcsinalni

Elore is koszonom :)



2017. jún. 16. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta.
2017. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A DMben vegyél görgős gyantapatront, otthon forró vízben melegítsd meg és azzal próbáld. Vegyél eldobható lehúzócsíkot is.

Nézd meg, hogy bírja a bőröd, a szőrtüszők. Ha minden oké, akkor érdemes beruházni egy otthoni gyantázórendszerbe. Mondjuk 3-4 gyantázás után.

2017. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előző vagyok: sztem a márka mindegy. A lényeg a görgős, mert azzal könnyebb dolgozni.

Jó a cukorgyanta, de nem tudom, lehet-e boltban kapni. Sztem abból nem jó a görgős, mert azt vastagon kell használni és úgy visszafele tépni. Ha a klasszik gyantát nem bírja a bőröd/szőröd, akkor érdemes próbálkozni ezzel. De sztem kozmetikusnál inkább.

2017. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az X-epilnek van gorgos patronos cukorgyantaja.Mar par eve nem gyantaztam,de most azt hasznaltam.Egesz jo,csak hamar ataztak a papirok,de ez foleg azert lehetett,mert tulmelegitettem a gyantat.Talan a sima gyanta jobb,de a cukornal utana csak siman lemosod ami rajtad maradt.A hideggyanta azert nem jo,mert ott csak egyszer tudsz hasznalni egy papirt a meleg gyantaknal meg bokatol terdig eleg 1-2 papircsik.
2017. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, utana nezek azoknak amiket mondtatok. Koszonom szepen :)
2017. jún. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!