Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betéteket ajánlotok?

Milyen betéteket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Saját projektem, hogy kibróbáljam az összes dmben, rossmannban, müllerben kapható eü. és tisztasági betéteket. Szeretném megtalálni hogy melyik tetszik a legjobban melyik mikor jó, ezzel megkönnyítve a dolgomat mikor megvan. Van nektek esetleg ajánlásotok hogy ti melyiket használjátok, melyik a legjobb szerintetek, amit ki kellene próbálnom?

Az értelmes válaszokat előre is köszi



2023. ápr. 26. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem a kényelemnél fontosabb mennyit bír el nehogy átázzak. van hogy nekem kényelmetlen a tena sőt általába az de jobb mint átázni. nő létemre már teljesen természetessé vált a betét viselése. el kell fogadni és kész.
2023. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 qborka ***** válasza:

Neeem, nem természetes állapot az olyan mensi,ahol Tena mellett aggódni kell. Nem kell elfogadni,kezelni kell.


Egyébként nekem valamiért a Libressek nem váltak be, korábban próbáltam,de visszatértem az Alwayshez.


Amikor vannak enyhe napjaim,akkor jó a Bella teens.


Szerintem nagyon fontos még,hogy ne legyen illatosított.

2023. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11 neked lehet, másnak meg más szempontok is fontosak. Mivel pl nálam kiegészítésnek van, hogy ha esetleg baleset érne, akkor ne a fehérneműm bánja, ezért nekem a kényelem fontosabb.
2023. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!