Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki szed/szedett fogamzásgátló...

Aki szed/szedett fogamzásgátlót milyen rossz mellékhatásokat okozott?

Figyelt kérdés
Régen szedtem (már nemtudom a nevét) 3 hónapig,de kb az összes kijött rajtam. Visszatérő,söt el sem múló hüvelygomba,hízás,pattanások,nulla libidó,lábdagadás/fájás. Idő előtt abba is hagytam. Másikat nem akartam próbálni.
2023. ápr. 27. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább rendszertelen vérzést.
2023. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik gyakori közti vérzést. A második, harmadik cisztát. A negyedik mellett ciszta és mióma is kialakult. Most abbahagytam, és várom, mi lesz.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy korábban tizenvalahány évig gond nélkül szedtem tablettát. Gyermekvállalás miatt abbahagytam. Azóta nem működik nálam sajnos.

2023. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
80%
Sosem tapasztaltam semmi negatív mellékhatást.
2023. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vérzészavar - hiába mesterségesen leállított a ciklus -, durva migrénes fejfájás, 0 libidó, csomó pattanás (előtte sohasem voltam pattis), hüvelyszárazság, szóval elég sok minden.


Miután abbahygtam, mert ezek nem normális dolgok, nem jött meg, vagy 2 hétán véreztem.

2023. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!