Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak olyan rossz mellékhatás...

Vannak olyan rossz mellékhatások, amiket tapasztaltatok a fogamzásgátló szedésétől?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő múlva jelentkeztek a tünetek?

2020. ápr. 20. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Van egy jelentos mellekhatasa ... nem lesz gyereked.
2020. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nedvesedek már egy ideje sajnos, akármit csinál velem a párom :( Szerencsére mostmár kezd ez a mellékhatása alább hagyni, de volt egy időszak, amikor borzalmas volt, egy igazi baleknek éreztem magam.
2020. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor szedtem nem volt semmilyen problémám, viszont mikor abbahagytam feltűnt,hogy könnyebben megy az orgazmus és a libidóm is nőtt. De természetesen nem bántam,hogy szedtem,nekem maximálisan bevált.
2020. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja,ill.volt egy mellékhatás, gyakrabban volt hüvelygombám. kb.évente 3-4 alkalommal. 3 éve hagytam abba,azóta egyszer volt,az is Augmentin szedése után/miatt. De ez még mindig a kevesebb rossz volt nálam. :)
2020. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12 évig szedtem, az utolsó 2 évben jelentkeztek és utána fokozatosan erősödtek a következők: mellfájdalom a tabletta szedés alatt folyamatosan, csak a 7 napos szünetben nem, migrén a megvonásos vérzés előtti napokban, hüvelyszárazság, libidó csökkenés,vizesedés,nem tudtam fogyni hiába edzettem és diétáztam. Ez mind megszűnt az abbahagyása után. De 10 évig nagyon jól működött, semmi bajom nem volt vele. Egyáltalán nem vagyok tabletta ellenes, de jobban érzem magam így nélküle.
2020. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fél év után jelentkeztek a tünetek. Állandóan ment a hasam, fájt a gyomrom,émelyegtem, hányingerem volt, fájt a fejem
2020. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Állandó fejfájásom volt. Ingerlékeny voltam, és mindenen sírtam. 2.5 évig szedtem,de soha többet!

Utána olyan hormonzavarom lett, mikor abbahagytam,hogy 1.5 év volt, mire teherbe estem. :(

2020. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még sosem szedtem gyógyszert, de ha ilyen rossz hatással lehet a szervezetre, akkor inkább nem szedem.
2020. ápr. 20. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Az amúgy is meglevő migrénem erősödött. Nincs tökéletes módszer,mindennél van valami hátrány. Kipróbálni ki lehet,ha amúgy egészségügyileg nincs gátja nálad. Nagy előnye,hogy ez az egyik legmegbízhatóbb módszer, amit első gyerekvállalás előtt ajánlani szoktak
2020. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés....ezenkívűl semmi, fél éve szedem
2020. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!