Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diéta után menstruáció elmaradás?

Diéta után menstruáció elmaradás?

Figyelt kérdés
Diétába kezdtem pár hónappal ezelőtt, az eleje elég drasztikusra sikeredett, túl kevés kalóriát vittem be egy nap. Mire észhez tértem kimaradt a menstruációm, ami azóta sem akar visszatérni :( pedig most már jóval többet eszem.. Volt már valaki ilyen helyzetben? Azon kívül hogy ügyelek rá hogy elegendő mennyiségű legyen a kalóriabevitelem, vagyis rendesen táplálkozom, mit tudnék még tenni hogy újra megjöjjön?

2023. ápr. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Ha a több evéssel is áll a súlyod, akkor visza kell emelkednie annak is, hogy megjöjjön.
2023. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nőgyógyász meg tudja újra indítani gyógyszerrel. De ha nem hízol, akkor veszett fejsze nyele. A nemi hormonok vivőanyaga ugyanis maga a testzsír.
2023. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem hirtelen fogyasnal volt. Nagyon nehezen tudtam kicsit felszedni, akkor jott meg. Nalam nagyon fajdalmas fogszabalyzas volt amugy.
2023. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem diétáztál, hanem eszetlenül koplaltál.


Amint visszahízol normális súlyra, az is visszajön.

2023. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!