Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig bírja egy betét? Sos

Meddig bírja egy betét? Sos

Figyelt kérdés

Ma hajnalban jött meg a menzeszem. Én betétet szoktam használni.

A lényeg hogy holnap csapatépitő lesz, egy erdős helyen leszünk, ahol nagyon ugye nincsen wc. Ez egesz napos program lesz. Szerintetek hogyan tudnám megoldani ezt a dolgot


2023. ápr. 29. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
tegyel be 2 oriasit, ha bokorba mesz pisilni, es cserelni kell, a felsot vedd ki.
2023. ápr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizart dolog hogy egy egész napos program úgy legyen megszervezve több személy részére, hogy nincs mosdó lehetőség. Tehát simán viszel magaddal pár darabot és szépen elmész cserélni, amikor szükséges. De hasznalhatsz tampont is erre az alkalomra.
2023. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Már megint a kempinges, túrázós nem tudok betétet cserélni - "csaj".


Mintha az előző 5 kérdésedre nem kaptál volna választ.

2023. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elso kerdesem ezen a téren. Nem az vagyok aki száz kérdést fel tett ebbe a témába.
2023. ápr. 29. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- Kizárt, hogy ne legyen WC, pisilnetek is kell

- Az, hogy meddig bírja, az attól függ, hogy mennyire erős a vérzésed. Ha nem ömlik, csak maszatol, akkor sokáig kibírja ugyanaz a betét is, persze ilyenkor is ajánlott cserélni

- Éjszakait tegyél be, az hosszabb

2023. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
én dupla vastag betétet tennék be a helyedben.
2023. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi lett végül, kérdező?
2023. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ott volt a program ahol eredetileg lett volna. Hanem egy campingben, ott pedig volt wc.
2023. máj. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!