Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Always betétek közül kinek...

Az Always betétek közül kinek melyik vált be? Melyik bírja a legtovább, a sima, a sensitive vagy a platinum?

Figyelt kérdés
Csak a sima (narancs/kék csomagolású) az amit használtam eddig, a világos rózsaszín sensitive meg a lila platinum miben különbözik?

2021. aug. 10. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az Alwayst nagyon pocseknak tartom. Tiszta muanyag, es minel trukkosebb, annal inkabb osszegyurodott es mellette folyt a ver, fekvesnel.

Az oldschool fazonu, akar vastagabb, de puha betetek jok, es sokkal pamutosabb legyen.

2021. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én használtam a platinumot, nekem az sokkal jobban bejött, mint a többi fajtája. Viszont ténylerg egyet értek az előttem íróval. Ezeket tapasztaltam én is. Próbáld ki a Libresst, nekem az jobban bevált és sokkal kényelmesebb is. Persze ez mindenkinek más. Próbálgatni kell, hogy neked mi a jó.
2021. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Sensitive legalább nem dörzsöl ki, a normál az 10 éve is kuka volt. Próbálgass más márkákat.
2021. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktam a sárga,platinum és a sensitívet is.Jó a Libresse is de a végén nincs elég ragasztó így feljön a betét,a szárnyaknál is szintén kevés.
2021. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sensitive nem rossz, de az csak 3-asig van, nekem meg Always-ból a 4-es szokott jó lenni. A Platinum sem rossz, tök jól szív meg minden, de annak meg zavar az illata. Egyébként az már kicsit kevésbé műanyagos, mint a sima kék. Ha szereted a vastagabb betéteket is, akkor ott az Always classic na az tényleg baromi vastag, viszont cserébe legalább jó puha. :)
2021. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!