Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagytam két tablettát...

Kihagytam két tablettát egymás után és megjott a mensesem. Normális?

Figyelt kérdés
Két tabletta sajnos kimaradt (máskor is volt olyan hogy egy kimaradt esetleg). Egymás után. És a második nap este már jött a barnás folyás, azóta eltelt két nap és rendesen megjott. Viszont kb 10 napja lett vége a menstruációmnak. Azóta szedem rendesen ahogy amúgy. Az lenne a kérdésem hogy ez rendezodni fog? Így hogy szedem a gyógyszert ha elfogy a levél megfog jönni ismét? Visszaáll rendesen? Esetleg ha nem is a következő hónapban de utána? Köszönöm a válaszokat előre is

2023. ápr. 30. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
hát te nem vagy normális
2023. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Keress más fogamzásgátló módszert.
2023. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

A fogamzásgátló alatt nincs menstruációd hanem MEGVONÁSOS (kamu) VÉRZÉSed van!!!!! Agyam eldobom hogy ezt nem mondják el az orvosok….


Tehát valószínű hogy ezért hiszi azt a tested hogy vérezni kell…amúgy a gyógyszer leírásában ott van minden a szádba rágva….

2023. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha mindig kihagyod a tabikat, hamarosan arról teszel fel kérdést, lehetsz-e terhes...
2023. ápr. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De normális vagyok csak pl a gyerekemmel feküdtem a kórházba. Jó hogy ide kommenteltel úgy hogy semmi értelme nem volt. Segitseget szeretnék kapni. Sajnos nincs a leírásban erre vonatkozó rész. Csak ha kihagyom akkor hogy szedjem de így semmi. Ez az első ilyen eset hogy kettő kimarad és ilyen történik.
2023. ápr. 30. 01:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni hogy mi a teendő ha ilyenkor megjon. Mivel a dokimat nem fogom elérni most a napokban sem. Nem a terhesség érdekel akkor arról kérdeztem volna. Az érdekel hogy ez helyre áll-e, szedjem ne szedjem mit csináljak. Sose kértem még itt segítséget pont ezért, mert valamiért az emberek nem segíteni akarnak a legtöbb esetben csak játszani a megmondo embert meg lehulyezni a másikat. Köszönöm annak aki érdemben segíteni probalna.
2023. ápr. 30. 01:11
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Szedd rendesen tovább, és elmúlik, viszont ilyen esetekben egy ideig érdemes a tabletta mellett óvszerrel is védekezni, mivel a kihagyás miatt gyengül a hatásfoka. Ha antibiotikumot kell szedned, ha hányás/hasmenéses betegség lépne fel (valamikor), akkor ugyanez lesz a helyzet: a meggyengült hatás miatt ajánlott pluszban óvszert is használni, ha szexelsz a partnereddel.
2023. ápr. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
A szervezeted biztos nagyon hálás neked, hogy összevissza kapkodod be a hormontablettákat... Azért kezdődött el a MEGVONÁSOS VÉRZÉS (ami NEM menstruáció), mert nem vetted be a szükséges tablettát, lecsökkent a hormonszint, és elkezdett leválni a méhnyálkahártya. Ez nem cukorka! Ha nem tudod rendesen szedni, inkább keress más fogamzásgátló módszert, mert a saját szervezeteddel szúrsz ki. Persze, hogy vissza fog állni a rendszer, ha rendesen szeded. Hiszen a megvonásos vérzés akkor kezdődik, ha a szünetet tartod. Most szedd tovább, ahogy egyébként kellene, majd a szokásos időben tartsd meg a szünetet. Akkor ismét megvonásos vérzés fog kezdődni. Kicsit visszásnak tartom, hogy 26 évesen én kezdem el magyarázni egy gyerekes anyukának, hogy hogyan működik a fogamzásgátló tabletta...
2023. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát én se vagyok 30 ember. De egyébként soha nem hagytam ki, mint írtam a gyerekkel kórházba voltam. És nem egy kis nathaval. Bocs hogy nem ez volt a legfontosabb dolgom. A tanácsot és a választ viszont köszönöm.
2023. ápr. 30. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

De normális vagyok csak - ha felelősségteljes lennél, akkor beszednéd a gyógyszert, nem kell a kifogás. Nem te vagy az egyetlen gyógysezerező nő, akinek szr időszaka van.


És most inkább azon parázz, hogy terhes leszel-e, mert "kimaradozgatnak" a szemek.


Keress más fogamzásgátlási módszert, mert a random kihagyott szemekből olyan hormonzavart csinálhatsz, hogy szép lesz kikezelni.

2023. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!