Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagytam két tablettát...

Kihagytam két tablettát egymás után és megjott a mensesem. Normális?

Figyelt kérdés
Két tabletta sajnos kimaradt (máskor is volt olyan hogy egy kimaradt esetleg). Egymás után. És a második nap este már jött a barnás folyás, azóta eltelt két nap és rendesen megjott. Viszont kb 10 napja lett vége a menstruációmnak. Azóta szedem rendesen ahogy amúgy. Az lenne a kérdésem hogy ez rendezodni fog? Így hogy szedem a gyógyszert ha elfogy a levél megfog jönni ismét? Visszaáll rendesen? Esetleg ha nem is a következő hónapban de utána? Köszönöm a válaszokat előre is

2023. ápr. 30. 00:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerinted az egy kis kifogás hogy a gyerekeddel kórházba fekszel ahova a mentő visz hajnali 2kor? Gondolom nincs gyereked.

És nem parázok, ha ezen idegeskednék akkor azt kérdeztem volna. De mint látod és talán sikerült is ertelmezned (bár egyértelmű hogy 80iq-val nem ment) nem ezt kérdeztem. Kioktatni rohadt könnyű. Nem értem miért jó hogy ide rofogsz valamit rosszindulatuan és annyi. Ettől gondolom többnek érzed magad. Hát ha erre van szükséged egyébként nem nagyon érdekel a véleményed:) információt nem sikerült írni csak itt éled ki magadat.En annyit tettem hogy életembe először elfelejtettem a gyógyszert mert a gyerekem miatt izgultam és aggódtam. Ennyi történt.

2023. ápr. 30. 16:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajtát szedsz ? Csak mert olyan nincs hogy nincs minden beleírva egy tájékoztatóba, az enyémben is benne van. Egyébként pecsetelős vérzés is lehet. Az előttem válaszoló teljesen jól válaszolt a kérdésedre, a felháborodást is megértem, mert az “orvosok” is csak nyomatják mindenkinek a szar tablettát de még arra sem képesek hogy tájékoztassanak.

Egyébként az enyémen rajta van hogyha nem vettem be időben, de 12 órán belül vagyok akkor nincsen semmi probléma, amúgy az sem mindegy melyik sorból hagytad ki stb. De ezek nem biztos hogy igazak a te tablettádra, ezért lenne jó tudni hogy mit szedsz. Amúgy meg lett válaszolva a kérdésedre, azért mert ideges vagy a gyerek miatt szerintem még nem a válaszolóra kell kivetíteni, mert igaza van.

2023. máj. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rendeződni fog. Úgy szedd tovább, ahogy a betegtájékoztató mondja.

Amiatt jött meg a vérzésed, mert fogamzásgátló mellett nincs igazi menstruáció, csak megvonásos vérzés. Nem szedted be a tablettát, szóval ugyanaz történik mint amikor szünetet tartassz a 2 levél között(ha olyan típust szedsz, akkor meg ugyanaz történik mint a placebo tablettáknál)

2023. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetekre bontva benne van a tájékoztatóban, hogy mikor folytasd, kiegészítő védekezés mellett a szedést, és mikor hagyj ki egy teljes szünetnyit és kezdd elölről, új kezdőnappal a szedést.

Utóbbit a harmadik hétre szokták írni, de el kell olvasni.

2023. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!