Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet ajánlotok, ha...

Milyen betétet ajánlotok, ha edzés közben nyújtásokkor kijön 1-2 csepp pisi?

Figyelt kérdés
Csak edzéskor, tornagyakorlatok közben áll fenn a probléma. Akkor kijön 1 kis pisi. Ti mit ajánltok?

2023. máj. 1. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenából a legvékonyabbat.
2023. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Valamilyen kisebb tisztasági betétet, annak elégnek kell lennie.
2023. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
tisztasági, ami jól tapad + intim torna
2023. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idos vagy? Volt terhesseged? Szultel mar? Vigyazz az intimtornaval! Sok kokler csinalja. Ha rosszul vegted arthat is!
2023. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tena ladynek vannak olyan kis vékony betétei, olyanok, mint egy tisztasági betét.
2023. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajnos mindig csepegésem van. sokszor jön pár csepp pisi és tena betétet szoktam viselni. nekem van hogy kényelmetlen mivel vastag és pelenka érzésem van tőle de viselem és kész. mindennap csinálom az intimtornát ami alatt duplát teszek be (nehogy baleset legyen) és rá veszek egy cicanacit az szorosan tart. a nap többi részébe pedig szoknyát viselek nehogy átüssön a betét.
2023. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!