Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, s amióta edzek...

Lány vagyok, s amióta edzek (karra is erősítek, guggolások, nyújtások, fekvő, stb), nem nőies az alakom! Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

nagyon fontos. az zavar konkrétan,h csípő ,derék,mell off- pedig azokat szerettem magamon! Mástól is azt hallom h a régebbi alakom tökéletes volt ,és ez elkeseredéssel tölt el ,mert én max a hasamból akartam hájat leadni ,(onnan is max 5dekát) onnan meg pont h nem ment le! ÉS olyan helyekről vesztettem ahonnan nem akartam!!

Kérdésem, mit tegyek ,mit egyek,igyak, edzek ,hogy izmot azt szedjek fel, de a "nőies formákat" megtartsam? Nekem ez nagyon fontos. Illetve, hogy esetleg vissza tudom e kapni a régi alakom -úgy hogy mellette nem vesztek az izmomból? !!

Lehet e az a baj,hogy az étrendemen is szigorúan változtattam? (mindenhol azt olvastam ha izmot akar felszedni valaki, csak úgy a hatásos)

Bocsi hogy hosszú lett a kérdés csak el vagyok már keseredve nagyon..



2013. ápr. 21. 10:15
1 2
 1/18 Linkoln ***** válasza:

Szia!

Nem kell annyira parázni.

Hány éves vagy? Nem lehet hogy megnyúltál?

Ha nem, akkor:

1. azért lehettél nőies, mert több zsír volt rajtad. Esélyes hogy hasadról nem akarja a szervezet ledobni. Ez genetika. Azt elég nehézkes leadni. Ami most történt valószínűleg az hogy izom is ment lejebb x helyekről, hiszen nyílván nem szálkásítottál diétával. Ha így van akkor visszaszedni nem olyan nehéz.

A lényeg:

Diéta szerint étkezz, és egyenlőre ne fogyózz! Diéta nem egyenlő a fogyózással.

Edzt azokat a részeket amiken formásodnál, súlyokkal. Ne fogyózz, tömegelj szerényen. Kis zsír is megy fel, de az nem vészes. Mellre pl nem lehet edzeni, mármint lehet de nem leszel tőle mellesebb. Ahhoz kicsit több testzsír százalék kell.

Tehát, szimplán ne fogyózz, edz súlyokkal. Futhatsz is, pl edzés utáni napon, bár az ráér egyenlőre.

És ha mérséklődött, visszaállt vagy valami és kicsit zsírosnak tartod magad, akkor szálkásító diétával fogyj! Akkor nem sínyli meg az alakod.

2013. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő naturálban az izmosan is nőies, hiszen kox nélkül nem lehet túl izmos. Akik leszólnak, azok lehet, hogy inkább irigységből teszik. Nem lehet formálni az izmokat, úgy értem, hogy ez nem gyakorlatokon múlik, hogy ha ezt csinálod, akkor férfias lesz, ha meg amazt, akkor nőies a forma. Nincs ilyen. az izmok tapadási pontja adottak, nem tudod a csontról leszedni és áthelyezni, átformálni. Nem gyurma az izom, hogy lehessen formálni. Két dolgot lehet vele tenni: vagy növeled, vagy lediétázod a zsírt róla. Ennyi. Az már genetika, hogy neked milyen formája lesz. Több zsírral talán nőiesebbnek hat a kívülállók számára, nekem nőies egy naturál lány kevés zsírral is. Nem lehet mindenkinek megfelelni, mindig van valaki aki leszólja az embert.
2013. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
izomtömeg növelő diéta szerint étkeztem, nem fogyóztam, sőt sokkal többet ettem mint előtte mellre sem edzettem ,hanem főként karra. 17múltam. annyi hogy az édességeket, cukorbevitelt majdnem teljes mértékben ráhagytam, a kenyér,illetve liszt fogyasztását pedig minimalizáltam. száraz húst,tojást nagyon sokat ettem ,emellett zabpehely(cukor nélkül persze) ,sok zöldség ,lenmag ,semmi zsíros étel, csak amik kókuszzsír, pálmazsír,olívaolajjal készültek. meg tömegnövelő fehérjeport iszok.
2013. ápr. 21. 10:29
 4/18 A kérdező kommentje:
ja és #1 ,nem nyúltam meg, 1centit se nöttem:/
2013. ápr. 21. 10:30
 5/18 A kérdező kommentje:
ja és izmot sehonnan nem adtam le, azt csak pluszba szedtem fel
2013. ápr. 21. 10:34
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem egészen vágom, mit akarsz. Kar- meg lábedzéstől hogyan "tűnt el" a csípőd meg a derekad, miközben a hasadról akartál hájat leadni, máshonnan ment is le, miközben tömegnövelő étrenden voltál?
2013. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is zavaros.:)
2013. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
úgy hogy (sajnos) helyi fogyás nem létezik, mindenki onnan fogy először amire hajlamosabb ,és nyilván én meg erre vagyok.hát ez a problémám:/
2013. ápr. 21. 10:41
 9/18 anonim ***** válasza:
De tömegnövelő étrenddel hogy fogytál? Ahhoz kalória deficitben kell lenni. A tömegnövelő étrend pedig kaloria pluszos.
2013. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Esetleg a kerdezo nem tudja pontosan, hogy mennyi energit eget el pl.: a sulyzos edzesek alatt (azt en sem tudom, mig a kardiogepek mutatjak). Tehat o azt hitte, hogy tobbet evett, s kozben nem.
2013. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!