Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap együtt voltam a páromma...

Tegnap együtt voltam a párommal, azóta citromsárga folyásom van és viszketésem. Nődokihoz már csak jövőre jutok el. mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj cickafark teából üllőfürdőt,jó erőset.Ha semmiképp még ügyeletre,vagy más dokihoz sem mész akkor egy próbát a Canesten combi megér,de tudod ha nem gomba akkor úgyse használ.Én már voltam úgy hogy vártam a sdaját dokimra,aztán pont ünnepek voltak,majd megőrültem a viszketéstől,és nagyon megbántam hogy nem mentem el egyből .Sztem ne halogasd mert csak feljebb megy a fertőzés.

Üdv.Remélem mielőbb meggyógyulsz.

2008. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam,de gonolom tudod, a párod is kezelni kell,hogy ne adogassátok egymásnak.
2008. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én úgy tudom hogy a sárga folyás nem gomba :( persze,tudom hogy őt is kezelni kell!

csak még életemben nem láttam ténylegesen citromságra folyást,csak barnát meg fehéret ezért furcsa.

2008. dec. 29. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a sárgás szín általában bacira utal,de volt már olyan akinek így jelentkezett a gomba,de ezért írtam,jobb az orvos.Maga a szín még lehetne természetes,de írtad,hogy viszket is,ezért írtam a teát,az inni is jó,gyulladáscsökkentő hatása van,vagy próbáld meg a kamillateás lemosást.
2008. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jótanácsot,a kamillát bejátszom az van itthon!
2008. dec. 29. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Holnap még el tudsz menni nőgyógyászhoz, 30-a munkanap, akkor még rendelnek az orvosok. menj el egy sztk-ba nőgyógyászhoz, ha esetleg a magánorvosod mégse rendel.

ez elég durván hangzik, hogy otthon kísérletezgess vele gyógynövényekkel meg fürdőkkel. badarság. nőgyógyászati bajokkal tessék orvoshoz menni, mert nem játék.

2008. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!