Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi időnként használjam a...

Mennyi időnként használjam a Vitagyin C hüvelykrémet fertőzés megelőzés céljából?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek ezért párom bennem megy el. Szerintem a spermája felborítja mindig a hüvely ph értékemet mert bő fehér folyásom lesz szag és viszketés nélkül. Mennyi és mennyi időnként érdemes Vitagyn C krémet használni hogy ne jöjjön elő mindig a problémám? Mert ez nem hüvelygomba. Voltam nőgyógyásznál és akkor is bakteriális fertőzésem volt. Rendszeresen tisztálkodok szex után is, ahogyan a párom is. Szóval nem értem miért történik folyamatosan ez

2023. máj. 3. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább intim probiotikummal próbálkozz. Van szájon át szedhető.

Kerüld a cukrot egy ideig, azon szaporodnak a baktériumok meg a gombák.

2023. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Tudnal ilyen probitikumokat ajanlani?
2023. máj. 10. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az omnibiotiknak van valami femina verziòja, sajnos nemtudom mi a pontos neve de neten biztos megtalàlod. Azzal csinàlj kùràt.
2023. máj. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párodat is kezelni kellene!
febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!