Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó körömágy gyulladással...

Állandó körömágy gyulladással küzdök,évek óta,ki mit javasol?

Figyelt kérdés

2018 óta pár hetes szünetekkel gyakorlatilag folyamatosan be van gyulladva a gyűrüs ujjamon a körömágyam. Fáj,gennyes,ronda,zavar a mindennapi életben már ennyi év után főleg. Rengeteg orvosnál jártam már,soha senki nem kezelte ki.

A sima gyógyszertáras ecsetelőktől a méregdrága gomba ellenes szereken át,több féle szájon át bevehető gyogyszerig mindent próbáltam.

Jelenleg teafa olajon és tetran kenőcsön élek,minimálisan ezek enyhítik a mindennapi fájdalmakat.

Én tudom ,hogy nem egy nagy dolog,de borzalmasan idegesítő évek óta ezzel élni,esküszöm már olyan gondolataim vannak,hogy fogom a konyhakést és levágom a picsába azt az ujjpercemet,mert nem birom már,hogy megoldhatatlan.

Bármit meghallagtok,valakinek valami tanács?

Folyamat így néz ki:

[link]



2023. máj. 3. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ha be van gyulladva arra te hiába teszel gombaölőt, az a gombát öli nem a gyulladást. Be van nőve? Vagy mitől van (állandóan) gyulladásban?

Mást nem tudsz tenni, mint felkeresni egy magánorvost, mivel az sztk alapon ha a fél karod leszakad, az sem fogja érdekelni őket.

2023. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk lehet nem kéne rá műköröm ha gyulladt.. Mitől gyulladt?
2023. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Benőve nincsen,a gombaölőt magánorvos adta, csunya barnás elszineződes is van már a kordonon,meg van ahol fel is vált és úgy gondolta hogy az allando gyulladás miatt lehet elszaporodott ott már valami,amit érdemes lenne megfogni,ártani nem árt vele.

Dehát ugye jobb se lett…

2023. máj. 3. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor másik orvoshoz menj, esetleg a mostanihoz vissza.

Oké, drága a mai világban az orvos de ennyi év alatt nem jutott eszedbe, hogy ez nagyon nem normális ?

2023. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokszor pihentettem már,mikor orvosrol orovsra jártam pl sose volt rajta semmi,csak egy kis gél lakk van rajta,hogy ne szakadjon be tövig az a puha vékony körömnek nevezett valamim…
2023. máj. 3. 16:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok különböző orovsnál jártam,kétszer nem voltam ugyanannál, 10 ből 7 magán volt,ezért vagyok ennyire elkeseredve,hogy itt kerdezem már meg a nagyközönséget,mert semmi megoldást nem találtam ennyi év alatt.
2023. máj. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!