Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A múlt heten a nyőgyógyászom...

A múlt heten a nyőgyógyászom irt fel nekem fogamzasgatlot első alkalommal. Nem a menstruacio első napján vettem be? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
De írt fel huvelygombara kupot is aminek tünete lehet enyhe vérzés az utolsó napokban. Ma volt ilyen vérzés és azt hittem, hogy a mensi és bevettem az első tablettát. Most mit csinaljak?

2023. máj. 5. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es: pont az a baj, hogy a kérdező nem figyelt és előbb szedte be mint az első napja a mensinek.

Ha az első nap szedné be akkor egyértelmű lenne, hogy azonnal védett. De így gyakorlatilag kicseszett a szervezetével és mindent összekutyult. De nem bírja felfogni, hogy így meg nincs védelem és nem elég egy hétig kiegészítőt alkalmazni.

2023. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
És akkor ha a második levelet elkezdem ha ez elfogy akkor már okés lesz?
2023. máj. 6. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!