Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta szedett fogamzásgátló...

Évek óta szedett fogamzásgátló mellett elmaradhat a vérzés?

Figyelt kérdés

Évek óta szedek fogamzásgátlót amiben 4 napos szünet van levelenként és most nem volt vérzésem csak egy pici, nagyon halvány barna folt.

Mikor érdemes tesztet csinálni a biztonság kedvéért, hogy nem e terhes vagyok?


2023. máj. 7. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló cipőben járok. Te teszteltél?
2023. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi csak most látom ma írtad ki. :)

Mióta késik?

2023. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tegnap kellett volna megjönnie. Máskor is volt már ilyen, csak akkor keményen diétáztam úgyhogy arra fogtam.

Nem tudom mikor kellene tesztelni, bár én úgy érzem nem az lesz a gond.

2023. máj. 7. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem ma kellene, de csak nagyon picit fáj a hasam, meg a wc papír enyhén barnás.

De vérzés egyelőre semmi.

Nagyon be vagyok stresszelve ez miatt. 😕

2023. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy van olyan, hogy nem jön meg a gyógyszer szedése mellett, tehát még nem stresszelek mert alapból rendszeresen szedem a gyógyszert.. Sok minden miatt lehet olyan, hogy nem jön meg. Viszont mivel nem szeretnék gyereket, ezért szeretnék csinálni tesztet, csak fogalmam nincs hogy mennyivel a menstruáció elmaradása után kellene elvégezni. :\
2023. máj. 7. 15:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Te mikor voltál együtt valakivel úgy?

Benned el is mentek?

Bocs hogy ilyeneket kérdezek, de még mindig semmi nekem, és én holnap kezdeném az új levéllel. :(

2023. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van barátom, néhány napja együtt voltunk, de mikor már a placebó bogyókat szedem, a biztonság kedvéért megszakításos módszert is használunk (ami ugye az előváladék miatt nem 100%-os). Én már elkezdtem tegnap az új levelet, szóval nekem ez a mostani mensi úgy tűnik teljesen kimarad.

Holnap reggel csinálok egy tesztet a biztonság kedvéért, neked is ajánlom, meg azt is hogy ne görcsölj rá, mert a stressz miatt is késhet. Amíg nem biztos, hogy baj van addig ne stresszelj, ha meg kiderül hogy baba van a dologban, még mindig van pár opció amiből lehet választani. :)

2023. máj. 7. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is megszakítással voltunk együtt. Majd írd meg mi volt a teszt eredménye, kíváncsi vagyok.

Tettem ma be egy tampont, amíg elmentem itthonról, hátha megjön. Enyhén barnás volt, bízok benne megjön még.

2023. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Erős negatív lett a teszt, de azért a következő mensiig hetente tesztelek. :)
2023. máj. 8. 07:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Ma én is veszek, reggel már enyhén véreztem, de akkor is.

Neked azóta sincs semmi vérzés?

2023. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!