Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a párommal mindketten...

Ha a párommal mindketten HPV-nk van, (esküszöm én sosem csaltam meg) nála van veszélyes alfaj, nálam nincs (én oltva vagyok), akkor ő előbb megfertőződött mint én?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nyilvános mellékhelyiségtől kezdve bárhol be lehet gyűjteni egy ilyen fertőzést, nem kell (nem szabad) megcsalásra gondolni...
2023. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem, de a doki kizárta ezt.
2023. máj. 8. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
2 Melyikötöknél jött ki az első tünet?
2023. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Én ismertem olyat, aki még soha nem volt senkivel és valahonnan nyilvános helyről szedhette össze, a nőgyógyász meg is mondta, hogy ez mindennapos a praxisában.
2023. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
4 Kamuzott neked az illető. Volt szexuális kapcsolata, csak neked mást mondott.
2023. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem kamuzott és orvosok fél órán keresztül beszéltek erről a rádióban is, hogy nyilvános helyről is begyűjthető.

Szóval azért, mert ez a helyzet, nem kell a másikat meggyanúsítani félrelépéssel.

Tehát: azért, mert a vírus nyilvános helyről is begyűjthető, nem kell megcsalásra hivatkozva szétmenni.

Nem tudom ki lehet az az orvos, aki ki tudja zárni annak lehetőségét, hogy nyilvános helyről is begyűjthető, mert ennek a lehetőségét nem lehet kizárni.

2023. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Azért baromira nem általános, hogy a magas kockázatú hpv-t valaki összeszedje szexuális kapcsolat nélkül.

Az is lehet, hogy te is megfertőződtél vele, csak az immunrendszered már legyőzte vagy akármi. Nem jelenti, hogy megcsaltátok egymást.

2023. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, egyszerűen korábbi kapcsolatokból szedtük össze. Egyébként valóban elkaphato szexuális kapcsolaton kívül is, csak nem az a jellemző. Külföldi szaklapokban ez elismert tény, itthon valahogy kötik az ebet a karóhoz, és vagy engem krvaznak le indirekt, vagy a férjemet gyanúsítgatják.
2023. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elnézést az eltűnésért.

#3 ha mindent egybeveszek a páromnál, a hímvessző tövénél

2023. jún. 5. 15:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Férfiaknál miképpen történik a HPV szűrés?
2023. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!