Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inofolic por kitolja a menstru...

Inofolic por kitolja a menstruációt?

Figyelt kérdés

Sziasztok azzal a problémával mentem orvoshoz hogy a menstruációm elég zavaros volt. 29naposak voltak a ciklusaim. Januárban volt egy vetelesem és azóta elege zavaros lett.Volt hogy egy hetet késett. Tudom hogy ido kell míg vissza áll.

De az orvos fel írta nekem az inofolic port . El kezdtem inni és az első hónapban 43napra jött meg . Azért még ennyit soha nem késett.

Lehetséges hogy az inofolic portól? Inkább abbahagytam. Volt már így valaki hogy ennyire kitolta a menstruációt eza por?



2023. máj. 15. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem pont segített helyreállítani, l-thyroxinennal, Merckforminnal, diétával, sporttal együtt. Amikor elkezdtem inni, igazából segített is, rovidebb, kuszámíthatóbb ciklusaim lettek. Úgy, hogy volt olyan,hogy 10 hónapig, fél évekig nem menstruáltam(nem baba miatt).

Szóval épp ellentétes tapasztalatom van vele.

2023. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem endorkrinológiai betegségeim vannak, ez más eset.
2023. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!