Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek egész hónapban?

Miért vérzek egész hónapban?

Figyelt kérdés
Januárban kezdődött, hogy miután elmúlt hónap elején a mensim, azután megint elkezdtem vérezni ami körülbelül 14 napig tartott. Elmentem magánorvoshoz, mivel az áprilisi hónapban 5 napot nem volt meg csak. Ilyenkor erős görcseim, fájdalmaim vannak. Azt mondta az orvos, hogy kövér vagyok és ettől jött elő ez a probléma. Azt mondta, ha leadnám a 30 kg felesleget, akkor nem lenne ez se. Viszont én nem tartom magam kövérnek. 21 éves lány vagyok. 165 centi és 69 kg. Nem vagyok se sovány, se kövér. Inkább midsize. A vizsgálat után azt mondta minden rendben van csak súly ami miatt bezavarodott a hormonrendszerem. Mit javasoltok hova menjek ezzel a gonddal? Nem gondolom, hogy ez normális.

2023. máj. 15. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

69 kg-ból 30 kg-ot? :o Ha ilyeneket mondott, akkor simán jelentsd, pláne, hogy még fizettél is neki.

Másik, normális orvoshoz menj el vele. Lehet endometriózis, adenomiózis, mióma, meg még sok minden, de biztos nem a súlyod miatt van. Csak orvos fogja tudni megmondani normális kivizsgálás után.

2023. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
A leirasod alapjan troll vagy.
2023. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
165 centi 69-cel NEM vagy kövér, csak enyhén túlsúlyos- és troll.
2023. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!