Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mozgásra erősödő alhasi...

Mozgásra erősödő alhasi fájdalom. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves no vagyok, van két gyerekem, 11 hónapja volt a csaszarmetszesem.

Teljesen rendben volt a menszeszem, beállt 32 naposra. Legutoljára viszont késett 5 napot, de teszteltem előtte és negatív lett. Ugyanolyan volt mint szokott lenni, tehát 5 nap ebből 2 intenzív a többi normál. Majd olyan történt velem amit nem tudok hova rakni..

Menstruacio után pár nappal elkezdtem érezni faj az alhasam, ilyen Tompa érzés volt. Viszont másnap már intenzívebben és a vegbel nyilasomnal is belül gorcsolget, tehát szokott lenni szélgörcsöm(ilyet sose tapasztaltam szoval nagyon megijedtem)

Másfél hete érzem már ezt, a Tompa alhasi fájdalom néha éles, olyan mintha a mehem fájna alul, amikor megyek akkor érzem, és mikor intenzívebben mozgok akkor kicsit faj is, vagyis érzékeny ..

Amikor ülök, fekszem nem erzek semmit.

Verzest nem tapasztalok,

Hüvelyi folyasom nincs, vagyis normál, nem csip, nem viszket, nem sárgás, hanem átlátszó.

Természetesen az orvoshoz van már idopontom, leghamarabb juni 5…

De felek nagyon, nehogy baj legyen és surgossegi nőgyógyászat legyen, mert ott annyira lekezelően viselkednek a beteggel hogy szörnyű :( remelem kibirom addig, úgyis esedekes lesz a szűrés.

Valakinek volt hasonló? Mi a baj?

Tudom Google barátom, de inkább már ramijesztett, olvastam már előre hajló mehet, meg süllyedést stb..


2023. máj. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaszarmetszes nagyon nagy beavatkozas, eppen eleg, hogy be kell gyogyulnia. Nem keletkezik betegseg ennyi ido alatt, az pedig tenyleg nagy dolog volt. I
2023. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem endometriosis okoz ilyen tüneteket . Anyukámnak több hasi műtétje volt( császár és utána még kettő nőgyógyászati )+ endometriosis, szintén sok hasi panasza van.
2023. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!