Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta miatt...

Esemény utáni tabletta miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja esemény utáni tablettát vettem be, most pedig 8 napja késik a menstruációm. Több tesztet csináltam, nem vagyok terhes. Érzem a menstruáció tüneteit is, de mégsem jön meg. A betegtájékoztatóban azt írták, nem befolyásolja a ciklust, és maximum 7 napot késhet.


Mi a teendő ilyenkor? Lehet, hogy kimarad miatta egy vérzésem? Eléggé aggaszt a dolog.


2023. máj. 18. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is jártam már igy, “bekavart” az esemény utánni. 2 hetet késett a menstruációm. Aztán a következő havim megjött rendesen, vissza állt a ciklus a normálisra.
2023. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Februárban nekem is kellett bevenni, nekem 2 hetet késett, bár alapból rendszertelen a ciklusom. Ne izgulj, ha negatív a teszt, nincs semmi baj, meg fog jönni. Én annyit idegeskedtem meg bőgtem az alatt a 2 hét alatt, hogy szerintem már az is bekavart, ugyanis amint megcsináltam a tesztet és megnyugodtam, aznap este meg is jött. Szóval teendő nincs, várj.

Tudom, hogy a betegtájékoztató max egy hét késést ír, de tapasztalatok alapján nagyon sokaknak jobban felborítja, szóval nem is értem miért hangsúlyozzák ennyire ezt a 7 napot.

2023. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma megjött. 😊
2023. máj. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!