Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt érezhetek néha csípő...

Mi miatt érezhetek néha csípő érzést a huvelyembe?

Figyelt kérdés

Igen,mintha valami csípne,szinte neha mar mar a jaras is kellemetlen

Olyan lehet, hogy valami miatt a huvelyem ph erteke megemelkedik es mondjuk ez okozhat csipo erzest?

Spontan magatol elis mulik

Van hogy csak 1 percig erzem aztan honapokig,vagy hetekig semmi,van hogy 1 napig is eltart

Valtozo

Sehol se talaltak sose semmit akarhova is mentem,vettem otthon elvegezheto teszteket is azokis mindig azt mutattak minden rendbe

Terhes is voltam,aggodtam h esetleg lehet e valami rejtett fertozesem de terhesseg alatt se okozott gondot


Mi lehet a gond?!


Mar kislany korom ota tart !

Std szuresek negativak

Gomba nincs

Aerob/anaerob negativ

Ph rendben

Gyulladas nincs

Tisztasagi fok rendben

Streptococcus negativ


2023. máj. 18. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges, hogy speciális Intimmosakodòt kellene használnod és akkor nem jönne elő ez a problémád.
2023. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hasznalok!

Canestennek van egy intim mosakodoja,azt hasznalom mar regota.

Szeretem!

2023. máj. 19. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Kikezeletlen bakteriális vagy vegyes fertőzés lehet. Ezt azért nehéz kimutatmi, mert azok a bacik szaporodnak el, amik természetesen is jelen vannak a hüvelyben. Van amikor tünetmentes ez az állapot teljesen.
2023. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!