Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normàlis, hogy màr majdnem...

Az normàlis, hogy màr majdnem 3 ève menstruàlok ès mèg mindig nem àllt be? (Itt nyilvàn elsősorban a lànyokat kèrdezem)

Figyelt kérdés
Èn azt hallottam, hogy az első pàr hónapban mèg ingadozik, de egy èv utàn beàll. Nekem 13 èvesen jött meg 16 leszek ès volt, hogy 42 nap múlva jött meg meg 30 valahàny nap múlva. Csak nekem ilyen vagy màs velem egykorú lànynak is?
2023. máj. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van más lány is, akinek ilyen, de azért, ha még 3 év után is ennyire rendszertelen, akkor lehet érdemes lenne kivizsgáltatni. Bár lehet az orvos csak elhajtana azzal, hogy fiatal vagy. Laborvizsgálaton voltál már?
2023. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normális. Sőt, ennyi ingadozás később is lehet, ha nem szedsz fogamzásgátlót, aminél a megvonásos vérzés pontosabb lesz.
2023. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem állt be pontosan. 2-5 nap különbség szokott lenni.
2023. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem se allt be, raadasul keson jott meg, 15 es fel evesen. Amugy iden vagyok otven, az elmult 4 evben jon meg 28 naponkent, soha elotte. Maganorvos lat evente min.
2023. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Ès egyèbkènt az első kèrdèsre vàlaszolva mèg nem voltam laborvizsgàlaton, egyszer el akartam menni, de anya lebeszèlt róla; mondvàn "mèg túl fiatal vagyok" De ha nem javul a helyzet, lehet, hogy elmegyek.
2023. máj. 22. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy labor sosem árt és nem tart sokból.
2023. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!