Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammográfia visszahívás. Ez...

Mammográfia visszahívás. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem írtak a leletre, csak az új vizsgálat időpontját és, hogy meghatározatlan képlet az emlőben.
2023. máj. 23. 20:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia, eü dolgozó vagyok, azért kértek vissza, mert nem tudták abból a szögből, vagy azon a vizsgálaton kideríteni mi van az emlőben. Valami van amit nem tudnak meghatározni elsőre. Nem kell megijedni nem feltétlen daganatot jelent, lehet ez zsírcsomó, polip vagy akármi. Meg fogja az új leletedet nézni egy másik orvos aki lehet tud okosabbat mondani. Majd írd meg azért mi lett az eredmény :)
2023. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyan nem tudom, hogy általános évi vizsgálatra mentél, vagy van-e valami tüneted de én mint eü dolgozó erre gondolnék. (Első vagyok)
2023. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz volt az első felvetel és újra kell csinálni
2023. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy írtatok! Kedves első, nem volt semmi panaszom,csak az éves szűrésre mentem.

Remélem, hogy nincs semmi komoly dolog.

2023. máj. 23. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt akinek ciszta volt.
2023. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem volt semmi panaszom csak az éves szűrésre mentem."


Igen, általában azért járnak az emberek szűrésre hogy időben detektálják a rosszindulatú daganatot amikor még nem késő (mint a te esetedben) és megfelelő gyógymódot kapjanak. Ha már van panaszod akkor általában késő és gyógyíthatatlan.

2023. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!