Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor használjak tampont? Sűrgős!

Akkor használjak tampont? Sűrgős!

Figyelt kérdés

Szóval csütörtökön jött meg másodjára és UTÁLOK MENSTRUÁLNI!!!! (MIÉRT KELL NEKÜNK NŐKNEK SZENVEDNÜNK???)

És nagyon szeretnék tampont használni (minit), de anya még régebben azt mondta hogy még ráérek, de én szeretnék használni, mit csináljak??


2011. szept. 10. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Használj.

Te használod, nem ő!

Te tudod, hogy kell-e neked, vagy nem. Ha kell, akkor kell! Kényelmesebb. Mire várnál még vele?:)

2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd használni és nincs otthon, elmész a boltba, megveszed és felteszed. Ne felejtsd el tanulmányozni a tájékoztatót, ami hozzá van!

Én se kérdeztem meg anyukámat, hanem amit kaptam suliba mintákat, azokból próbáltam ki. Mondtam anyunak, hogy "képzeld, feltudtam rakni a tampont és szeretnék ezt is használni". Nem cseszett le emiatt, bár szerintem azért meglepődött :D

2011. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha egyszer majd úgy jársz, hogy mindent megadnál, hogy lehessen gyereked, de nem lehet, jusson eszedbe, amit most írtál!
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:00

jujj ez gonosz volt!..hogy mondhatsz ilyet!???



A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:19


"Én se kérdeztem meg anyukámat, hanem amit kaptam suliba mintákat, azokból próbáltam ki."


Én is ezt csináltam anno, jó rég volt, de azt hiszem nálunk nem volt ilyen gond meg tudtunk beszélni mindent.

Lett véve tampon is betét is szárnyas és "szárnyatlan":))..

Ha neked kényelmes használd nyugodtan. Tájékoztatót mindig olvasd el!


Ja és igen ez a szükséges rossz, el kell viselni, örülj hogy van..

2011. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A tegnapi 15:00-ás vagyok. Nem akartam gonosz lenni, csak sok nő mindent megadna, hogy menstruáljon, és legyen gyereke, akinek meg ez megadatik, az siránkozik miatta. Bár a Kérdező még nagyon fiatal, de ha ne adj'isten tényleg úgy jár, hogy nem lehet gyereke,-bár nem ezt kívánom neki,-akkor gondoljon arra, amit itt csupa nagybetűvel írt. Még egyszer bocsánatot kérek!
2011. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

("megbocsájtok")--igaz nem nekem kéne..

Legalább rendes vagy, beláttad,h ez azért erős volt..nem bunkó, mint itt páran!

Viszont igazat adok abban h minek siránkozni, örüljön inkább!

ne általánosíts azzal, h sok nő ilyen, akiket én ismerek nem ilyenek.

2011. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon is szeretnék gyereket, csak akkor le létezzen a menstruáció, szóval a nélkül is lehessen gyerekem :D
2011. szept. 11. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na azét álljon meg a..mégis h gondolod?? Ennyi luxus nem lenne sok?? ;))

Amúgy meg mi bajod vele?? Hány éves vagy??

2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tudod Te mi a menstruáció? Ha nem, elárulom. A meg nem termékenyült petesejt, és a méhnyálkahártya leválása a méhfalról, amit vérzés kísér.
2011. szept. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egy kis olvasni való..

2011. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!