Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelését elkezdhe...

Hüvelygomba kezelését elkezdhetem vagy csak menzesz után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kijött a hüvelygombám es 6 nap mùlva elvileg megjön a havim. Kezdjek bele a kezelesbe vagy majd a havim után.

Ha most elkezdem akkor 3 nap a gomba ellenes szer és 3 napot tudok ph lactobacillus helyreallítò kezelést végezni.

Az ùgy nem lenne gond ha nem tudom teljesen végig csinálni és a maradékot a havim után fejezem be?


2023. máj. 26. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a havit.
2023. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnéd a gombáidat vissza? akkor told a laktobacilust:DD Szerintem nem árt ha tisztában lennél a női dolgokkal:)
2023. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném vissza. De ezt most nem értettem. Használni fogok a kezelés után ph helyreállìtòt.

Csak azt nem tudtam hogy elkezdhetem a havim előtt vagy sem.

Evileg hat nap mùlva kellene megjönnie.

2023. máj. 26. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt bármit is feltennél, előbb nem ártana tisztában lenned, hogy Candidád vagy csak egy mezei gombád, vagy fertőzésed van.


Más és más kezelés kell hozzá, nem csak egy Canesten Combi. Eleve ha Candidád van, akkor tilos lactobacilust alkalmazni. Pl. és még számtalan dolog van, amit kéne tudnod.

2023. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nődokihoz csak 2 hét mùlva kaptam időpontot. Hìvtam egy másikat is de ott is azt mondták 2-3 hét a váròlista. Elmondtam a dokinak mi a panaszom és mkndta vegyek rá gynoxint és utána vitagyn c-t
2023. máj. 26. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha van felesleges pénzecskéd, és 1 nap alatt kukázni akarod a megvett terméket, akkor nyugodtan vedd meg a Gynoxint:DD
2023. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyenkor akkor megis mit tehetnék?

2 nődokit is hìvtam.

Nincs kellemetlen, szagos folyásom.A hüvelybemenetnél egyhén viszket.

2023. máj. 26. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Több mint esélyes, hogy Candidád van, mivel péntek van, így már csak a Női-s állami ügyeletre tudsz menni receptért, ha nem akarsz nehezebb napokat magadnak. Candida esetén nem csak hüvelykúpot fogsz kapni, hanem gyógyszert is, ahogy a partnerednek is felírnak gyógyszert.
2023. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a gomba ellenes szer után kell PH hyreállító kúp, hanem az antibiotikumos kúp után. Ha a doki azt mondta vedd meg, ártani nem fog ártani, legfeljebb nem hat, de akkor felír valami mást. Van hogy a partnernek is van egy bogyó (ha van partnered) ha nincs akkor egyedül szeded be. De azt majd csak orvos irhatja fel.
2023. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!