Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehetett ez? Van okom...

Miért lehetett ez? Van okom megijedni?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt együtt voltam a barátommal. Nem fájt az aktus vagy ilyesmi utána viszont véreztem egy nagyon kicsit (ez kb 2 órával utána tünt fel mert tényleg annyira kicsi volt hogy nem vettem észre). Szűz már jó ideje nem vagyok így ez nem lehetett baj, menzeszem pedig nem lehet most (fogamzásgátlót szedek így pontosan tudom mikor van). Nincs más tünetem és azóta sincs semmi bajom. Van okom aggódni vagy csak akkor menjek orvoshoz ha ez újra előfordul? Vagy lehet csak a tabi miatt volt? (4. hónapja szedem, de most nem tartottam 7 napos szünetet mert át kellett állítani a vérzés időpontját).

2023. máj. 30. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha durva volt az aktus vagy esetleg volt petting(ujjazas) akkor felsérthette.

De a fogazmásgló is okozhat ilyet. Nem kell megijedni. Velem is egy csomoszor volt mar igy

2023. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!