Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek meghalok vagy bajom...

Félek meghalok vagy bajom lesz az Escapelle nevű esemény utánitól?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig vannak balesetek, mi is így jártunk biztonság kedvéért veszek be escapelle gyógyszert de annyit olvastam egyszerűen rosszul vagyok. Nagyon félek bevenni. Olvastam hogy szédülést meg látászavarokat okoz, nekem amugy is szokott lenni h foltokat látok igy megjobban félek. Szerintetek?

2023. máj. 30. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
31 évesen sose volt balesetem, ne altalonsits
2023. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem neveljétek fel szeretetben :)
2023. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1) Nem azt mondtam hogy mindenkivel, hanem hogy mindig. :)
2023. máj. 30. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem halottam/olvastam olyanról, hogy valaki belehalt volna. A hormonjaidat összezavarja, de maradandó bajt nem okoz.
2023. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2) Akkor szeretnénk gyermeket vállalni, ha stabilak leszünk anyagilag. Szerintem jobb döntés ez, mint az abortusz, ha már sajnos így történt.
2023. máj. 30. 15:28
 6/10 A kérdező kommentje:
4) Köszönöm a válaszod!✅
2023. máj. 30. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
miért nem szekszelsz akkor amikor már stabil leszel anyagilag
2023. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha balesetek vannak akkor illene megtanulni rendesen védekezni!


Én az escapellésemmel éppen most veszekszek, mert a holnapi matek témazáróra kéne tanulnia...

2023. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Szóval arcra nem engeded,köszönjük
2023. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden baj :) ha fogamzásgátlót szedsz = miért teszed tönkre magad hormonokkal, ha gumit használsz = felelőtlen vagy mert kiszakadhat, ha észreveszed, hogy baj lett és cselekszel = miért nem szülöd meg, ha megszülöd = felelőtlen vagy miért szülted meg.

Mi nők, akik tudjuk mennyi mindennel jár ez az egész, mikor fogunk már össze tartani?

Miért kell bántani a másikat?

Ha párommal orrba szájba b**nánk védekezés nélkül (már bocsánat) aztán megszülném anyámékhoz a gyereket és várnám, hogy majd eltartsák őt is, én meg nem tudom megadni amit szeretne, akkor azt mondom szólj be. Én csak egy fiatal lány vagyok, régóta együtt vagyunk a párommal mindig is védekeztünk (volt idő még gyógyszerrel, de sajnos le kellett raknom/azóta gumival) sosem volt baj ezzel, most lett, más leszarja én nem. De írjátok le akkor ti mit tettetek volna másképpen.

2023. máj. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!