Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit változik a nemiszervün...

Mennyit változik a nemiszervünk 18-30 év között?

Figyelt kérdés

Nemrég vizsgáltam magam és nekem jócskán változott,a szeméremdombom dombosabb lett, a nagy szeméremajkak mintha megnyúltak volna. A kisajkak széle a rózsaszíntől sötétebb lett, lilás, főleg a szélei. A bőr nem olyan sima, ez talán a borotválkozás miatt és sötétebb is.


Ez normális? Ti figyeltetek meg hasonló változásokat?


2023. máj. 30. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát igen, a hamvas egy idő után már kevésbé lesz hamvas...
2023. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Eleve a kérdés nem normális.
2023. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az emberi nemiszervek mérete és alakja változhat az életkor előrehaladtával, de általában ezek a változások kisebbek és észrevehetetlenek. A pubertás során, körülbelül 12-16 éves korban, jelentős változások történnek a nemi szervekben, amikor azok növekedhetnek és fejlődhetnek. Az 18-30 éves kor között általában már kialakultak a nemiszervek, és nem tapasztalhatók jelentős változások. Mindazonáltal, minden ember egyedi, és az egészségügyi vagy hormonális problémák befolyásolhatják a nemiszervek fejlődését vagy működését. Ha aggályaid vannak vagy változásokat tapasztalsz, ajánlott konzultálni orvossal vagy szakemberrel.
2023. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem változott semmit

27n

2023. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem, nem vettem észre semmi változást. Mondjuk nem is szültem, meg nem is híztam 13 éves korom óta. 33N
2023. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem még mindig olyan mint 18 évesen, amennyire tudom de nem csináltam előtte utána fotókat az utókornak. :)

Színe formája nem változott.

2023. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon szerencsés itt mindenki.
2023. máj. 30. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Beinyekcioztam vazelinnal a pélot megrándult 20 centival
2023. máj. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!