Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betét használata,cseré...

Mosható betét használata,cseréje mennyire megoldható pl iskolában?

Figyelt kérdés

Édesanyánk eldöntötte,hogy ilyet vesz nekünk és a nővéremnek, mert ezzel azt mondja, hogy hosszú távon spórolunk.Engem eléggé frusztrál a dolog. Mondjuk az még nem zavar, hogy ki kell mosni,mert sok emberrel ellentétben nem undorodom vagy viszolygok a vértől,ami igazán zavar az az, hogy hogyan lehet a cserélését megoldani diszkréten. Mert véres textileket tárolni a táskában nem túl bizalomgerjesztő gondolat. Van hozzá valami kis tároló állítólag,de szaga csak lesz egy idő után.

Meg hát van néhány kretén az osztályomban és félek, hogy turkálnak a táskámban és megtalálják, az meg nagyon gáz lenne. Aki ilyesmit használ annak mik a tapasztalatai? Megoldható a dolog?


2023. jún. 4. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez totál kivitelezhetetlen suliban.

Késő délutánig ott tárolni a táskádban a véres betétet.

2023. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Suliba eldobható, otthonra mosható. Csak így tudom elképzelni .
2023. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően szerintem nem volna hülyeség az elgondolás, bár tény, hogy nem spórolásból állt át, aki átváltott egyszerhasználatosról. Csak itt sokan csipőből leszólják a mosható/újrahasználható termékeket, anélkül, hogy próbálták volna.

Lezárható tasakban nem lesz szaga, kimosni elég otthon is (bár ehhez speciális mosás kell, nem tudom anyukád tudja-e ezt), és gondolom csak 1-2 alkalommal cserélnél suliban.

A probléma valóban inkább az ellenkező nemű és a témához még túl éretlen osztálytársaiddal lehet. Szerintem tedd a tégelyt neszeszerbe és a neszeszerrel együtt menj ki, vagy cseréld mindig úgy, hogy mikor mentek egyik teremből a másikba a szünetben és akkor táskával együtt mész a mosdóba, és az kb. fel sem tűnik senkinek a szünetben. Annyi, hogy mielőtt ebbe belevágsz, először otthon próbáld ki, hogy mennyit bír. Most úgyis vége az iskolaszezonnak, lesz időd gyakorolni.

2023. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!