Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp maradéka ha kifolyik...

Hüvelykúp maradéka ha kifolyik, kell betétet tenni be vagy nem fontos annyihoz?

Figyelt kérdés

Mennyi folyik ki kb.? Aki használt már?

Mit kell használni amikor kifolyik? Tisztasági elég?



2023. máj. 16. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztasági betétet szoktam berakni olyankor.

Nem sok folyik ki, de akkor sem kellemes egész nap a munkahelyemen olyan bugyiban ülni, ami " olyan " lesz.

2023. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 ilyenkor milyen sűrűn szoktad cserélni ha kell?
2023. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tisztasági betét használata ebben az esetben ajánlott. Én, ezen kívül is minden nap használok ilyen betétet.
2023. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam cserélni, mert pár óra alatt kifolyik és nem olyan vészesen nagy mennyiség ( főleg amikor mozgok, tehát nem ülés közben ) és utána napközben ki is dobhatom a betétet, nincs rá szükség.

De gondolom, ez attól is függ, milyen kúpot használsz. Én csak a hüvelyflóra fenntartása miatt szüktam néha kúrát csinálni.

De rakj a táskádba "pót " betétet is és majd látod, kell e cserélni.

1# voltam.

2023. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon függ attól, konkrétan melyik hüvelykúp. Van, amelyik reggelre is alig hagy nyomot, más meg eláztat kb. Napközben már mindegyikhez elég a tisztasági, de az mindenképp legyen! És nem értek egyet az egyessel abban sem, hogy elég pár órára, a hüvelykúpok sokszor 1-2, vagy akár több nap alatt ürülnek ki teljesen. Sajnos nekem nagy rutinom van, kimondottan hajlamos vagyok a hüvelygombára.
2023. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 érdemes többször cserélni akkor egy nap ilyen esetben?
2023. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es és 6-os: Szerintem te vmi betétfetisiszta vagy. Érthetően leírtam a tapasztalatokat, abból már egy nő tudja, mire számíthat. De hogy legyen egy kis örömöd: Min. mennyiségű folyásnál nem kell többször, de azért pl. kora reggeltől késő estig nem egészséges ugyanaz a tisztasági.
2023. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én akárhányszor kúpozok, folyton annyi kifolyik, hogy kb mindig betetet kell használnom azt a legkisebbet.
2023. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En amikor huvelykupoztam eleg sok anyag jott belolem ezert rendes eü betetet kellett hasznalnom amit menzeszkor szoktam. Avval biztonsagba voltam.
2023. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!