Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan hányingerem van....

Folyamatosan hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a probléma áll fent nálam már egy ideje, hogy nagyon sűrűn van hányingerem, akár étkezés előtt de akár utána is. Nem vagyok beteg, ezen kívül tényleg jól vagyok csak ez az állandó hányinger.. ilyenkor mindig félek, hogy beteg leszek, de általában nem kíséri betegség.


Már olyan kellemetlen néha így elindulni otthonról, nem tudom mivel lehetne elmulasztani.


Terhesség kizárva, savam néha szokott lenni, az szokott hányingert okozni de nem ennyire, felismerem ha olyanom van.


Érdemes lenne gasztroenterológushoz ellátogatnom úgy érzem, de nem tudom tudna e segíteni ebben, illetve hogy mikor kapnék időpontot...



Nem tudom valakivel fordult már e elő hasonló, mindenesetre köszönöm ha segítetek.



2023. jún. 5. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen gasztroenterológushoz érdemes menni!
2023. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mennyre stresszes mostanában az életed? Szorongás, látásromlás nem játszik?
2023. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanában stresszes vagyok, a vizsgaidőszak közepén vagyok.
2023. jún. 7. 08:01
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
A stressz okozhat hányingert. A magas kortizolszint ugyanis összerántja a gyomrodat.
2023. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek irtàk már, a stressztôl lehet a hànyingered!
2023. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alátámasztandó a korábban írtakat: a stressztől nemcsak hányingered lehet, de hányás is. Életem legstresszesebb időszakában minden napot hányással indítottam, aztán ahogy megszűnt a stressz, ez is elmúlt.
2023. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!