Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol vn mar harom napja...

Mitol vn mar harom napja folyamatosan hanyingerem?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok esmar ha om napja folyamatosan hanyingerem vn,az etelbol is valamit szedrgetek de alig eszem valamit mert nm esik jol es ehes sem vahyok maskor ennyi kajaval egy fel napot nm birnek ki mint most amennyit eszem, se a a viz sem az uditok semmi fofyadek nm nagyon megyen mert hanyingerem vn tole,ket eve szivarazom es

most,a szagjat sem alhatom es en sem tudok elszivni egy szlat sem par huzas utan erzeh nm kell mert esszehanyom magam ,mitol vn ez kerlek segitsetek



2015. nov. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha éltél nemi életet, akkor mondjuk nem ártana egy teszt, mert lehet, hogy terhes vagy.

Vagy valamilyen vírust szedtél össze és attól van.

Vagy valamilyen gyomorprobléma.

Vagy ha voltál megbetegedve, szedtél mostanában antibiotikumot, az is okozhatja.

Szóval egy csomó dologtól lehet hányingere az embernek...ezt itt senki nem fogja neked megmondani, hogy mitől van pontosan!

2015. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ht igen csak a helyuet az hogy kb 1v 2hete egyuttvoltunk baratommal es kiszakadt az ovszer de akkor meg nm volt elelvezve eaazutan folytattuk ovszer nelkul s 2napja kesik a menstfuaciom es mar 3napja szedulok es ezek a tunetek amiket leirtam vajon terhes vagyok?
2015. nov. 14. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy tesztet elvégezni.
2015. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!