Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők érzik amikor menstruáció...

A nők érzik amikor menstruáció közben véreznek?

Figyelt kérdés
Feltételezem nem állandó vérzésről van szó, hanem bizonyos időközönként elkezd vérezni. Ezt érzik a nők? Mármint hogy éppen most vérzik. Vagy abszolút nem érezni semmit?
2023. jún. 5. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom férfi vagy?! Hisz ha nő lennél akkor ilyet nem kérdeznél :) egyébként lehet érezni!
2023. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet érezni. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy érzem, ahogy a sebből kijön a vér, mert a seb maga mélyen bent van. Hanem az érezzük, ahogy kijön a vér.
2023. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha éppen bepisilnék, nekem olyan érzés amikor jön
2023. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lehet kellemes érzés.
2023. jún. 6. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tampont teszek fel, term. nem - és ezért is preferálom, főleg a negyven fokban, mert amúgy olyan érzés, mintha bepisilnék. :(


Nem szeretem, de ez van.

2023. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos lehet érezni. Ha például tüsszentek az pont olyan érzés mintha szülnék egy medúzát. Ezt egy hölgy humorista mondta egyszer és nagy igazság van benne... Én gyűlölöm ezt a folyó érzést ezért inkább tampont szoktam használni. Nem folyik folyamatosan. Hanem néha néha jön kisebb nagyobb adag. De így is elég kellemetlen.

26N

2023. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem semmi problémám a folyó érzéssel. Bepisiléssel való összehasonlítás sem jutott még eszembe.
2023. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nem zavar, sőt nem is érzem ha teltház van, inkább mikor ilyen nagyobb undi vérrögök jönnek, na az fujj.
2023. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyenge a vérzésem, szóval nem érzem. Maximum néha második napon, de az meg csak olyan mint a folyás.
2023. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változó, az utolsó napos sűrű maszatolást azt nem érezni, ha viszont hirtelen megindul egy nagy adag folyékony vér, akkor érezhető, hogy levedzik odalent.
2023. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!