Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A héten megyek rákszűrésre...

A héten megyek rákszűrésre nőgyógyászhoz, izgulok, hogy mi lesz az eredmény. Szégyen, de még sosem voltam, pedig már 28 éves vagyok. Fogamzásgátlót szedek, eddig 3 férfival volt szexuális kapcsolatom. Mennyi az esély, hogy van valami baj?

Figyelt kérdés
Annyira rám hozták a frászt, mert valamiért most többen is rémtörténeteket mesélnek nekem ezzel kapcsolatban, hogy lehet, hogy már túl késő és hogy ez emg az az ismerősök is ezért halt meg, stb. 28 áves vagyok, 22 évesen volt az első szexuális kapcsolatom. Mennyi az esély arra, hogy tényleg rákos vagyok már?

2023. jún. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Már most mindegy, de azért 28 évesen kb. lottóötös szintű az esélye, hogy rákos legyen valaki...
2023. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem elég nagy esélye van. Én aggódnék a helyében.

Üdv

Dr. karvaly

2023. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ki írta fel a fogamzásgátlót? Mert ha nőgyógyász és előtte nem vizsgált meg az gáz.
2023. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász írta fel, de nem vizsgált meg...
2023. jún. 13. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak esélye hogy van valami baj, azt nem tudjuk megmondani. Annak esélye hogy rákos vagy, vagy rákmegelőző állapotra utal a patológiai lelet...

...nos ez is csekély.

2023. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!