Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy szétbomlott...

Lehetséges, hogy szétbomlott a tampon canesten kúptól?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este tettem fel egy kúpot és reggel nagyon ömlött belőlem, annyira hogy muszáj volt egy tampont feltennem, mert siettem munkába. Délután mikor ki akartam húzni a madzag beleesett a wc-be és a tampon pedig nem volt bennem sehol. Nagyon hülyén hangzik, de nem tettem mélyre egyáltalán és nem hiszem hogy annyira felcsúszhatott volna, hogy ne is érezzem, mert a méhem kicsit belenyúl a hüvelyembe és ez megakadályozza, hogy fentebb menjen. Lehet hogy annyira erős volt a hüvelykúp hogy szétfoszlott bennem a tampon, vagy nem tudom? Mert ma is folyt ki belőlem még a kúpból…

Nődoki csak egy hét múlva tudott időpontot adni szóval addig meg megesz az ideg hogy mi van :|


2023. jún. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De ilyenhez nem szabad tampont használni!!! Miért nem betétet tettél be?? És azt is még este kellett volna, hogy reggel rögtön abba follyon.

A madzag meg csak leszakadt magától? Olyannak sem szabadna előfordulna, akkor a vértől is szétjönne. Milyen tampon márka ez?!

2023. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A méhszáj lehet magasabban és elcsúszhatott a tampon. Mivel nem menstruálsz, nem telt meg és szárazon kevésbé csúszik. Ezért is szakadhatott le a madzag. Ki kellene szedni aa lehető leghamarabb.
2023. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy ezzel nem akarsz az időpontig várni.... Menj el magánba:(
2023. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!