Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltott műszakban kezdtem...

Váltott műszakban kezdtem dolgozni egy hotelben ( 12 óra nappalos/éjjeles) március vége óta. Eddig egész pontos volt a menzeszem. Ebben a hónapban 6-7 e körül megkellett volna jönnie. Lehetséges hogy ez a váltott műszak bezavart?

Figyelt kérdés

A többi hónapban szépen normálisan megjött. Félek hogy hormonproblémáim lehetnek ettől a munkától. Megjelentek rajtam ilyen zúzóddások,oké lehet beütöm magam és nem veszem észre de azért mégis úgyérzem egy vérvételre is elmegyek hogy lássam nincs e gond.


Van valami tippetek arra, hogy mit tegyek hogy rendszeressé tudjam tenni a menzeszt? ( nyilván fogamzásgátlót nem akarok), inkább valami természetesebb dolog érdekelne.



2023. jún. 15. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Igen, sajnos a váltott műszak/éjszakai műszak nagyon be tud zavarni hormonálisan.

Vérvételre és nőgyógyászhoz menj azért el.

2023. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

"Lehetséges hogy ez a váltott műszak bezavart?"


Bizony lehet!

Az alvás-ébrenlét ciklus megzavarása okozhat ilyet. De mást is, pl. emésztési problémákat is.


A megoldásra sajnos nincs ötletem.

2023. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyi nő dolgozik pedig ilyen munkát és nemtudom ők hogyan bírják


Lehetséges hogy majd ez miatt ott kell hagyjam a helyet, csak hát azis idő.


Valószínűleg mint a legtöbb női test, az enyémis a rutint, a rendszerességet kedveli.

2023. jún. 15. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy évig dolgoztam hotelben ugyanígy. Nekem pár hónap után meg is szűnt a menstruációm (előtte rendszertelen volt) , akkor jött vissza mikor váltottam. "Sajnos" nem így vagyunk programozva, és tapasztalataim szerint nem is nagyon lehet hozzászokni.
2023. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!