Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vaginizmus a változó korban...

Vaginizmus a változó korban kezelhető?

Figyelt kérdés
A férj vagyok. Rendszertelen vérzésekkel keződött, Majd méhszáj polip miatt volt egy kaparása a feleségemnek. Ennek már minimum 6 éve. Azóta elutasított, hogy fáj a szex. Izgalom hatására nedvesedik, nem tudom, mennyi az elég, de érzem a különbséget, ha jó volt az előjáték. A gyűrűsujjam a 2. ujjperecig megy be. A középső ujjammal, ami vastagabb már nem is merem piszkálni. Még a kisujjamat is szorítja nagyon. Péniszt már soha nem fog tudni befogadni? Nekem elég vastag van, és ez elkeserítő.

2023. jún. 16. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hany eves az asszony? Szerintem ez lelki alapon van amugy.
2023. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Újra tiniként lehet élni, pettingeljetek! Nem, nem poénból írtam:a változó korban az ösztrogénhiány még az anatómiát is megváltoztatja, sorvad minden.

Ha lesz a nejednek jó élménye is, akkor lazulhat valamelyest. A tényleges fájdalomra a nőgyógyász írhat ösztrogénes krémet, vagy szedhet hormonpótlást, mondjuk, ha nem dohányzik, és nincs trombózishajlama

2023. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is hasonló baja volt a barátnőmnek DE! szerencsére kicsi a farkam így becsusszantottam a bolond 5 centis pusztítót PLUSZ! létezik más nő is a világon akiről nem kell tudnia ;)
2023. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
68 éves. A klimax nála jó későn, úgy 60 éves kora tájékán kezdődött. Még mindig sima a bőre, nincs egy ránca sem. Gyantáznia sem kellett magát sehol, na erre sok nő irigy lenne. Viszont tudom, későn érő típus, a menszi is 17 év után jött meg neki. 2 gyereket szült.
2023. jún. 16. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Te hány évesen vagy még mindig ekkora kanegér?
2023. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Az enyém vastagabb, mint amilyen hosszú a tied. Max. egy hamburgerbe rakhatom, ha nem akarok keresni egy prostit (márpedig nem akarok) akinek elég tág.
2023. jún. 16. 15:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok kettőnk közül a fiatalabb. 50 éves koromig szinte minden nap megvolt, a tesztoszteronszintem valószínűleg még ezért nem esett olyan drasztikusan.
2023. jún. 16. 15:05
 8/8 A kérdező kommentje:
A tegnap válaszolók kíméljenek. Most jöhetnének a normálisak.
2023. jún. 17. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!