Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Petefészek...

Mi lehet a gond? Petefészek ciszta? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A legutóbbi menstruációm kimaradt. A következőnek a napokban kellene megjönnie. Keddre van időpontom a nőgyógyászhoz, de úgy érzem, hogy addig megőrülök. Terhes nem vagyok (több tesztet csináltam, illetve az első kimaradás után egy héttel voltam ultrahangon és ott minden rendben volt, csak egy 1,5 cm miómát találtak, illetve a jobb petefészekben egy 21 mm-es tüszőt láttak).

Viszont 4 napja jobb oldali, szúró alhasi fájdalmat érzek (minden nappal egyre jobban fáj), főleg ülve. Haspuffadásom is van.

2 éve volt egy nagyobb petefészek cisztám, az produkált hasonló fájdalmas tüneteket, de akkor a ciklusommal nem volt gond.

Tudom, hogy itt nem orvosoktól kapok választ, de hátha volt valaki hasonló tünetekkel és meg tud nyugtatni 🙈

38 éves vagyok.

Ami konkrétan érdekel, hogy 2-3 hét alatt a 21 mm-es tüsző meg tud-e nőni akkora cisztává, hogy ilyen fájó tüneteket okozzon?


2023. jún. 17. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb menjél Nôgyògyàszhoz! Szedsz fogamzàsgàtlòt ?
2023. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedden megyek!

Nem szedek fogamzásgátlót

2023. jún. 18. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda, hogy az orvos csinàljon hûvelyi ultrahangot, hasi ultrahangot, terhességi teszt, laborvizsgàlat.
2023. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderult vegul mi okozta a tuneteidet?
2023. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!