Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes elhasználni a Klion...

Érdemes elhasználni a Klion d100 hüvelytablettát, ha közben megszűntek a panaszaim?

Figyelt kérdés
Bakteriális vaginózisra írták föl egy hónapja, de most tudtam kiváltani. Viszont most már elmúlt az az égő érzés és diszkomfort ami volt. Annyi csak hogy a folyásomban van néha valami szürkés enyhén. Meg a derekam fáj néha, de az nem tudom ilyen dolog miatt-e.

2023. jún. 19. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes
Nem érdemes
8 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a folyásom mennyisége is rendben van.
2023. jún. 19. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a betegséged átcsapott krónikusba, ami kevésbé okoz tüneteket, de a derékfájás azt jelzi, hogy nincs rendben semmi, szóval szedd be, ameddig javasolták, és HA ezek után is fent állnak a maradék tünetek, akkor menj vissza a dokihoz, és valld be töredelmesen, hogy később szedted a gyógyszert, mint ahogy kellett volna, tud-e mást javasolni.
2023. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hm, 2-es gondolod ez a derékfájás ettől lehet? Vagy inkább az fontosabb kérdés, hogy a hüvelytabletta is megoldhatja-e ezt akkor vajon? ( te úgy írtad hogy szedjem be, de gondolom nem szó szerint értetted, mivel ez hüvelyi antibiotikum) mivel ha a derekam fáj, nem csak szájon át szedhetős oldaná meg? Vagy a tabletta felfelé is kifejti valahogy a hatását,pl. ha a méh vagy petefészek gyulladt, vagy a kismedence?
2023. jún. 19. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod mit? A legjobb lenne, ha visszamennél a dokihoz, mert ez a fertőzés - véleményem, és a leírásod szerint - feljebb okoz már panaszokat. Majd a doki meg mondja a tutit. Nekem csak mezei ápolónő végzettségem van, igaz régi, de ennyi tanácsot még ér.

#2-es voltam.

2023. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá, de nála "sürgős" időpont sajnos nincs, úgy meg kb. másfél hónap mire eljutok. Max sztk-ba tudnék hamarabb, de oda nem szívesen mennék... De am nem biztos, hogy ettől fáj a derekam, csak találgatok én is. Annyi mindentől lehet net szerint, pl. vese,ha hideg érte pl az izzadt testet nyáron, izületi problémák, meghúzódások, de még bélrendszeri dolgok is, meg milliót felsorol.
2023. jún. 19. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké. A te tested, a te döntésed.
2023. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A háziorvosmat tudtam felkeresni tanácsért. A doktor úr szerint mozgásszervi lehet a dolog.
2023. jún. 20. 11:48
 8/8 anonim válasza:
100%

Én a helyedbe azt tenném amit az orvos javasol.

Biztos nem véletlen írta fel a gyógyszert.

De te tudod hogy mit csinálsz.

Az biztos hogy egy ilyen gyulladás/fertőzés csúnya dolgokat tud ám csinálni,amit később nehezebb lesz kezelni.

2023. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!