Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altatás után mennyi ideig...

Altatás után mennyi ideig “normális”, hogy fáradtnak érzem magam?

Figyelt kérdés

6 napja műtöttek, 3 órás nőgyógyászati laparoszkópiás beavatkozásom volt. A sebek szépek, nem fáj semmim, de fáradtnak érzem magam. Jövök-megyek már az első naptól kezdve, de úgy érzem, hogy nem teljesen tiszta a fejem, és sokszor le kell ülnöm.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Vagy türelmetlen vagyok?


2023. jún. 21. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapsz infúziót? Ha igen , akkor abba tehetnek , tesznek fájdalomcsillapítót stb. Nekem 2 éve 6,5 órás műtétem volt. 3 nap intenzív után kerültem a normális osztályra vissza, de még egy pár napig nem voltam tiszta. Igaz én sok mindent , kaptam az infúziót, az infúzió mellé. A lányom a 4. nap jött be, azt mondta , hogy kívülről olyan voltam mint egy drogos. Pedig én is sétálgattam a folyosón stb.. . Cserébe, viszont nem fájt semmim.
2023. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másnap már hazaengedtek, nem kapok infúziót! Sőt! Fájdalomcsillapítót sem szedek, mert egyáltalán nem fáj.
2023. jún. 21. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a szervezeted még gyenge. Nekem a mai napig van , hogy egyik pillanatról a másikra lemerülök. Egyre ritkábban , de van még. Olyan mint ha , kihúznának a konnektorból, tehát nem fokozatosan, hanem bumm . Én 3 hetet voltam bent.
2023. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!