Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat a folytonos...

Mire utalhat a folytonos éhségérzet, az édesség utáni vágy, hogy mindig fáradtnak érzem magam, és ingerültnek?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van,egyikük 7 éves a kisebb 9 hónapos. Az elsővel kb 1 hónapra rá vissza fogytam. Most a picivel szintén vissza fogytam de mostanra fel is szedtem 10 kg-t ezt nem tartom normálisnak. Fájnak a lábaim is,ezt annak tudom be h nem a legjobb a hirtelen súlygyarapodás,illetve hullik a hajam is,nem átlagosan 1-2 szál hajmodás előtt fésülködöm kijön kb 60-70 szál megmosom a hajam közben is hullik,majd ismét fésülködök nem tépem a hjam mégis kihullik megint kb 40 szál hajam..Ezt mi okozhatja?
2017. dec. 12. 23:52
 1/7 Metionin ***** válasza:
Vitaminhiány lehet. Ha édességet kívánsz, az magnéziumhiányt jelez.
2017. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom a súlyváltozás és hajhullás lehet pajzsmirigy problémától. Célzott labort kell csináltatni abból kiderül. A hajhullás lehet stressz is meg gyulladás, de a súlygyarapodással együtt gyanús.
2017. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
II. típusú diabéteszre gyanakszom/tippelek, esetleg jóindulatú elváltozás (daganat) kezdeti stádiuma...
2017. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok dolog lehet, a stressz is okozhat ilyen tüneteket.
2017. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy betegség, hormonális probléma. Lupusz betegség korai stádiuma.


Tedd fel magadnak a kérdést, hogy milyen tényező hiányzik (a számtalan sok terület közül) az Életedből, ami teljessé tenné/boldogítana...?

2017. dec. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tüneteimet elmondva mit kérjek az orvosomtól? Ö tudja majd hogy hova küldjön? Nem szeretném ha azt mondaná szedjek vasat v magnéziumoz és viszlát.. Kérjek komolyabb kivizsgálást?
2017. dec. 13. 20:48
 7/7 Metionin ***** válasza:
Egy vérvétel mindenképp kéne, ha magától nem akar elküldeni, erőszakoskodj.
2017. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!