Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene ,hogy ez...

Valaki segítene ,hogy ez hogyan is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésém,hogy a nőgyógyászom felírta nekem a lindynette 75/20 fogamzásgátlót és a menstruációm 5. Napján kellett el kezdenek szedni! A második levél 10. tablettájánál tartok. Nem tudom,hogy mikor véd 100%-osan a tabletta! A nődoki azt mondta hogy 2.hónaptól,de a második hónap az a második levél után van vagy rendesen 2.hónap számolva. Igen elolvastam a tájékoztatót de örülnék ha mégjobban felvilágositana róla valaki! Nem akarok ugy belemenni az együttlétbe,hogy nemtudom 100%-osan hogy véd -e vagy sem!

Köszönöm válaszokat!

17L



2023. jún. 21. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp használjatok óvszert is most még. Túl fiatal vagy,hogy kockáztass . Elvileg a második levélnél már véd, de ha nem akarsz izgulni, várd végig azt is.
2023. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 évesen, amikor még nincs hormonális egyensúlyban a szervezet, miért kell hormonális fogamzásgátlót használni ?
2023. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem,hogy szedjem-e vagy sem….😉
2023. jún. 21. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

100%-ig sosem fog védeni. Bármilyen védekezés mellett teherbe lehet esni.

És egyébként a tájékoztató leírja, hogy ha a 2-5. napon kezded, akkor 1 hétig kell kiegészítő védekezés. Nem egy meg két hónapig...

2023. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már rég véd. Nyugodtan lehet szexelni. Mondjuk ennyi idősen én sem szedném.

27N

2023. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor szerintem megprobáljuk ha szerintetek már véd!

2023. jún. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!