Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1éve ha nem több arcüreggyulla...

1éve ha nem több arcüreggyulladásom van már mindent próbáltunk semmi nem mulassza el. Már mütétröl is szó esett. De volt egy komóly műtétem amiből altatás közben megált a szívem így vissza hozztak ezért a műtét kilőve tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A műtét azért van kilőve mert megijedtem. :) fáj az arcom folyamat fújóm az orrom már nem bírom van mikor már szédülök is. Mit használjak? Már nem tudom.

#Valaki tudna nekem segíteni?
2022. jan. 16. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális orvos?!
2022. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvost ajánlok én is. Nekem homloküreg gyuszim szokott lenni és még dédim mondta, hogy dugjak fel az orromba egy-egy gerezd fokhagymát kb 15-20percig. Utána nekem mindig kitisztul és nagyon sok takony kijön.
2022. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már minden orvossal beszéltünk vizsgáltak is az arcüregembe lavan rakodva a genny. Fel akarják vágni hogy kipucolják

De az altatással jár amit nem vállalok. Más gyógyszer vagy inhalációs gépetis vettünk. infra lámpát ha jól tudom de az sem segít.

2022. jan. 16. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a beültetett fogimplantátum esett be az arcüregébe, azért volt folyamatos arcüreggyulladása. CT derítette ki. Nála sajnos csak a műtét jöhetett szóba. Pórbálj meg mindenféle tejterméket kerülni néhány hónapig és nézd meg, van-e javulás!
2022. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!